البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۹
X

کارخانه نوآوری البرز، می تواند بستر مناسبی برای توسعه نخبگانی باشد

کارخانه نوآوری البرز، می تواند بستر مناسبی برای توسعه نخبگانی باشد


به گزارش البرز نیوز از البرز، محمد نبیونی در بازدید روسای بنیادهای نخبگان استان های کشور از کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز گفت: موقعیت جغرافیایی این کارخانه در مجاورت استان های مازندران، گیلان و البرز و مجاورت آن با پایتخت، ظرفیت مناسبی برای استفاده گروه های نخبگانی استان های مختلف از این مجموعه را فراهم کرده است.

وی با اشاره به ظرفیت های نخبگان استان البرز گفت : این استان از استان های شاخص کشور در تعداد نخبگان است و این بنیاد بنیاد ملی نخبگان در قالب طرح‌های مختلف که با نام شهدای گرانقدر مزین شده‌اند از جامعه نخبگانی دانشجویی، دانش‌آموخته و اعضای هیأت علمی و حوزه‌های مختلف ادبی، هنری، حوزوی و قرآنی حمایت می کند.

وی افزود: مستعدان برتر دانشجو یا دانش‌آموخته براساس فعالیت‌های نخبگانی خود اعم از سوابق آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و مهارتی می‌توانند به تناسب وضعیت فعلی و علاقه خود از تسهیلات و حمایت‌های مختلف بنیاد ملی نخبگان که با هدف تسهیل در توانمندسازی مستعدان و بروز اثرگذاری ایشان در جامعه و سطح کشور تدوین شده است، بهره‌مند شوند.

رئیس بنیاد ملی نخبگان استان البرز افزود: محورهای همکاری میان بنیاد نخبگان استان و کارخانه نوآوری در تفاهم نامه همکاری به امضای طرفین رسیده است و خدمات متقابل میان این دو مجموعه علمی، می تواند زمینه سازی توسعه نخبگانی، نه فقط در سطح استان البرز، بلکه در سطح ملی باشد..

 در  این بازدید، روسای بنیاد نخبگان استان های قزوین، زنجان، فارس ،سمنان، لرستان، ایلام از نزدیک با اهداف، چشم انداز و ظرفیت های کارخانه نوآوری البرز آشنا شدند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.