البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
X

اتاق‌های فکر در بخش تعاون تشکیل می شود

اتاق‌های فکر در بخش تعاون تشکیل می شود


به گزارش البرز نیوز از البرز، محمد امیری با اعلام خبر تشکیل اتاق‌های فکر و بخش‌های پژوهش مدیریت تعاون، اظهار داشت: به منظور شناسایی، تبیین و حل مسائل و مشکلات و ایجاد بسترهای مناسب برای بهره‌گیری از نیروهای خلاق دانشگاهی، اتاق‌های فکر بخش تعاون تشکیل می شود.

وی افزود: همکاران در بخش پژوهش این اداره‌کل با استفاده از «مدیریت دانش» به ثبت و ضبط تجارب فعالان موفق در بخش تعاون خواهند پرداخت و تجربیات افراد در حل مسائل مختلف در حوزه های فعالیتی بخش های متنوع تعاون می‌تواند کارگشای تعاونگرانی باشد که اخیراً پا به عرصه تعاون گذاشتند.

این مسئول در ادامه گفت: البته آموزش‌های مستمر از طریق سامانه تخصصی تعاون، برای متقاضیان جدید فعالیت در بخش تعاون پیش‌بینی شده و این دوره‌ها به صورت مستمر به محض ثبت مقدمات اولیه تعاونی برای اعضای هیئت موسس و سپس برای هیئت عامل تعاونی ها برگزار می شود.

امیری افزود: نظارت‌های کافی برای اجرای دقیق دوره های آموزشی برای تعاونگران از سوی کارشناسان تعاون در ادارات شهرستان ها و مدیریت تعاون استان صورت می پذیرد تا مشکلات گذشته در عدم آشنایی فعالان تعاون با این حوزه اثرگذار در بخش اقتصاد کشور مرتفع شود.

امیری تصریح کرد: همه فعالان جدید باید با مراجعه به سامانه تخصصی تعاون در دوره های مربوطه شرکت و گواهی های پایان دوره نیز برای شرکت کنندگان در این دوره های آموزشی صادر خواهد شد.

وی در پایان گفت: علاوه بر بررسی موضوعات طرح های پژوهشی مرتبط با تعاون، پایان نامه ها و رساله های کارشناسی ارشد و دکتری با موضوع تعاون هم مورد حمایت قرار می گیرد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.