البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۷
X

نماینده تمام محلات شهر باشیم نه یک محل خاص/ مدیریت شهری با مدیران خاطی برخورد جدی کند

نماینده تمام محلات شهر باشیم نه یک محل خاص/ مدیریت شهری با مدیران خاطی برخورد جدی کند


به گزارش البرز نیوز از البرز، سید مرتضی اعتصامی در نطق پیش از دستور هفتاد و نهمین جلسه رسمی شورای شهر کرج طی تذکری به مدیریت شهری اظهار داشت: طبق شواهد به نظر می رسد اقداماتی در شهر صورت می گیرد که زیبنده شورای ششم نیست؛ ظاهرا برخی اعضای شورای شهر فقط نماینده محل زندگی خود هستند و اقدامات آن ها صرفا حول محیطی انجام می شود که در آن رفت و آمد دارند.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر افزود: از همین تریبون ابتدا به خود، همکاران و سپس به مدیریت شهری هشدار می دهم همان گونه که با شعار عدالت بالا آمدیم و بسیاری از مبانی اسلامی ما نیز مؤید این موضوع است از اقداماتی که مشخصات تبعیض و اصراف در آن مشهود است جدا خودداری کنید.

اعتصامی تصریح کرد: در برخی مناطق از سطح شهر مشاهده شده که در حالی آسفالت مجدد در آن منطقه انجام شده که نیازی به روکش آسفالت نبوده است.

وی با تاکید اینکه عدالت را رعایت نکردیم و هم به نظر و تصمیم شورا اهانت کرده ایم، خاطرنشان کرد: معنی ندارد که خودمان ازتصمیمات خودمان عدول کنیم اینجاست که علاوه بر رعایت نکردن عدالت به نظر و تصمیم شورا نیز اهانت کرده ایم.

اعتصامی تاکید کرد: آقای شهردار، هر مدیری که خارج از سیاست های ابلاغی تعیین شده تغییراتی حتی جزئی با نظر لابی های غیررسمی انجام می دهد قطعا شایسته تذکر است.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر کرج عنوان کرد: سال گذشته در کمیسیون عمران اولویت های روکش آسفالت در مناطق ۱۰ گانه شهرداری کرج مشخص و اعلام شد و به نظر می رسد این اقدامات، بی احترامی به تصمیمات شوراست؛ لذا خواستاربرخورد جدی با خاطیان این امر هستم تا مردم مزه شیرینی این برخورد را بچشند که سال هاست به خاطر یک معبر استاندارد در مضیقه هستند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.