البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
X

دستور رئیس قوه قضائیه برای شناسایی عوامل ناآرامی‌های روز پنجشنبه کمالشهر کرج

دستور رئیس قوه قضائیه برای شناسایی عوامل ناآرامی‌های روز پنجشنبه کمالشهر کرج


به گزارش البرز نیوز، حسین فاضلی هریکندی با اشاره به اقداماتی که روز پنج شنبه ۱۲ آبان در کرج در برخی مناطق کمالشهر، آرامستان بهشت سکینه و اطرف انجام گرفت گفت: در هیچ جای دنیا بستن اتوبان و مانع شدن از تردد خودروها با تهدید رانندگان و ریختن سنگ، نخاله ساختمانی و میخ های فولادی و ضرب و جرح مامورین حافظ امنیت و مردم عادی با انواع سلاح سرد و گرم به عنوان اعتراض تلقی نشده و جز اغتشاش و آشوبگری نیست.

وی با بیان اینکه اقدامات متعددی در همان روز توسط دستگاه قضایی و امنیتی استان انجام و تعدادی از آشوبگران و مخلان امنیت بازداشت شده اند، افزود: رئیس قوه قضاییه ساعتی بعد از این حوادث بلافاصله در تماس تلفنی ، دستور ویژه برای شناسایی، دستگیری و مجازات عناصر اصلی اغتشاشگر و آشوب طلب، خصوصا افرادی که اقدام به شهادت بسیجی شهید سید روح الله عجمیان و همچنین ضرب و جرح مامورین و مردم عادی و تخریب اموال عمومی کرده بودند صادر کرد.

رئیس کل دادگستری استان البرز با تاکید بر اینکه دستور رئیس قوه قضاییه بلافاصله به دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی استان ابلاغ شده، تصریح کرد: اقدامات مهمی در این خصوص انجام شده است که نتایج آن به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

فاضلی هریکندی تصریح کرد: در منزل این شهید والامقام به خانواده این شهید و عموم مردم شهید پرور استان البرز اعلام می‌کنم که با حول و قوه الهی در اجرای دستور و تاکید رئیس قوه قضائیه و با تلاش شبانه روزی دستگاه قضایی، اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی استان، همه عوامل این جنایت ها به خصوص اشخاصی که در شهادت شهید عجمیان به هر نحوی نقش داشتند، شناسایی، بازداشت و محاکمه خواهند شد.

رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: قطعا احکام بازدارنده و عبرت آموز در خصوص این افراد خصوصا عاملین شهادت این شهید در محاکم استان صادر و اجراء خواهد شد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.