البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۹
X

جبران عقب ماندگی ها و ایجاد بسترهای رفاه، تفریح و اشتغال در دستور کار است

جبران عقب ماندگی ها و ایجاد بسترهای رفاه، تفریح و اشتغال در دستور کار است


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در جلسه قرارگاه اجتماعی استان که روز پنجشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن دریافت گزارشی از روند اقدامات صورت گرفته در راستای برپای میز خدمت تحت عنوان چهارشنبه جهادی در محله های هدف شهرستان چهارباغ، اظهار داشت: باید تمامی دستگاه ها با درک درستی از اقدامات قرارگاهی در کمترین زمان ممکن، اقدامات لازم را انجام دهند.

وی ادامه داد: مصوبات و دستوراتی که در قالب این قرارگاه و همچنین میزهای خدمت ذیل آن، اتخاذ می شود، از اهمیت بالایی برخوردار است چراکه تاثر بسزایی در توانمندسازی مردم در محله های کم برخوردار دارد.

عبداللهی گفت: حتی کوچکترین اقدام مدیران در محله های هدف می تواند موجب رضایتمندی باشد به این دلیل که در گذشته اهمیت ویژه ای به این نقاط معطوف نبوده است.

وی افزود: جبران عقب ماندگی ها و ایجاد بسترهای رفاه، تفریح و آسایش مردم و از سوی دیگر برنامه ریزی های ویژه ای از جمله اشتغال، جمع آوری متکدیان و معتادان متجاهر، رسیدگی به زنان سرپرست خانوار و در مجموع، توانمندسازی محله ها را در دستور کار قرار داده ایم.

استاندار البرز گفت: راه اندازی نهضت ساخت اماکن ورزشی طی مشارکت دولت و خیرین نیز از جمله اهدافی است که بخصوص در ۶۶ محله هدف، دنبال می کنیم.

وی افزود: آموزش و پرورش استان باید مدارسی را برای ورزش خانواده ها و بویژه بانوان معرفی کند تا در روزهای تعطیل و خارج از ساعات حضور دانش آموزان در اختیار مردم قرار گیرد.

عبداللهی با تاکید بر اینکه باید بسترهای نشاط، سرگرمی و تفریح مردم فراهم شود، گفت: تمامی شهرستان های استان باید جشن ها و جشنواره هایی را برای این منظور برگزار کنند و در جامعه امید و نشاط را تسری دهند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.