البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۹
X

دستگاه‌های خدمات رسان و حفار در سطح شهر فعالیت خود را نظام مند کنند/ گلایه مردم از حفاری ها

دستگاه‌های خدمات رسان و حفار در سطح شهر فعالیت خود را نظام مند کنند/ گلایه مردم از حفاری ها


به گزارش البرز نیوز از البرز، علیرضا رحیمی با اشاره به مطالبه مردم در رابطه با لزوم نظام مند شدن حفاری در سطح شهر کرج توسط دستگاه های خدمات رسان، اظهار داشت: متاسفانه وضعیت حفاری هایی که دستگاه های خدمات رسان در سطح شهر کرج انجام می دهند با نارضایتی هایی از سوی مردم در بخش های مختلف مواجه شده است.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر کرج با توجه به نحوء فعالیت دستگاههای خدمات رسان و حفار که در سطح شهر برای شهروندان مشکلاتی ایجاد می کنند در جهت حفظ سرمایه های شهر  و رفاه هر چه بیشتر شهروندان بزودی از دستگاه های متولی دعوت می شود تا با تفاهم نامه های فنی و اجرائی این تعامل را به حداکثر رسانده تا رضایت شهروندان را بیش از پیش داشته باشیم .

رحیمی، نحوء غیر اصولی در اجرای زیر سازی و رو سازی ، سپرهای حفاری توسط دستگاه های حفار و خدمات رسان استان را جزء شکایتهای مردمی ، محلی و همچنین مدیریت شهری دانست که باید زحمات این دستگاه ها با اصلاح تفاهم نامه ونشست های فنی توسعه بیشتری یابد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج بر ضرورت هماهنگی بین دستگاه های خدمات رسان اشاره کرد و افزود : باید تلاش کنیم تا با هماهنگی دستگاه‌های خدمات‌رسان همچون  سازمان های آب، برق، گاز و مخابرات از دوباره‌کاری در حفاری‌ها و آسفالت معابر جلوگیری شود.

به گفته رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر کرج؛ باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که علاوه بر فراهم کردن امکانات و شرایط مناسب در مناطق ده گانه خدمات رسانی به شهروندان نیز به بهترین شکل ممکن انجام شود.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.