البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۲
X

جشن بادبادک‌ها در کارخانه نوآوری البرز برگزار شد

مدیر کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز از برگزاری جشن بادبادک ها با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان همزمان با هفته ‌کودک در این کارخانه خبر داد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، امیر سرکندی با اشاره به جشن بادبادک ها اظهار داشت: این برنامه با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز به مناسبت هفته کودک در کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز برگزار شد.

وی افزود: آشنایی کودکان و نوجوانان با مفاهیم کارآفرینی و نوآوری می تواند تاثیر مناسبی در آینده آنها داشته‌ باشد به گونه ای که بتوانند کارآفرینی را از همین دوران به عنوان یک شغل برای آینده خود در نظر بگیرند.

سرکندی گفت: برگزاری جشنواره های فرهنگی برای گروه های مختلف، با هدف آشنایی با مفاهیم بنیادین استارتاپ، دانش بنیان، فریلنسر، کارآفرینی و دیگر موضوعات متناسب با زبان کودکی و نوجوان است تا نسل آینده ایران اسلامی، تحولی اساسی اما با نگاه اساسی به این مفاهیم ایجاد کنند.

وی افزود: برگزاری جشنواره بادبادک ها، نیز با همین هدف برگزار شد تا کودکان و نوجوانان علاوه بر اجرای یک برنامه شاد و مفرح به صورت عینی و ملموس با مفاهیم مرتبط با نوآوری و فناوری آشنا شوند.

مدیر کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز اظهار داشت: در این جشن، از تن پوش عروسک های ایرانی دارا و سارا به عنوان نمادی از توجه خاص کارخانه نوآوری البرز به کودکان و نوجوانان استان رونمایی شد و به عنوان هدیه مجموعه به کودکان البرزی، در اختیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قرار گرفت.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.