البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
X

شهرداری به تعهدات خود در قبال موسسه اصلاح و نهال و بذر عمل می‌کند

سرپرست شهرداری کرج گفت: موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر همواره نگاهی مثبت به موضوعات شهری داشته و در اجرای پروژه های عمرانی همراه ما بوده است.


به گزارش البرز نیوز از البرز در جلسه‌ای با حضور سرپرست شهرداری کرج و نجفی رییس موسسه اصلاح و نهال و بذر موضوعات فی مابین این دو دستگاه، بررسی شد.

سرپرست شهرداری کرج با اشاره به مهم بودن موسسه اصلاح و نهال برای استان به واسطه خدماتی که به جامعه ارائه می‌دهد، اظهار داشت: نگاه شهرداری کرج به موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر بسیار مثبت است. تلاش می‌کنیم با تعامل دوسویه، مشکلات موجود حل و تعهدات ایجاد شده را انجام دهیم. 

منوچهر غفاری بیان کرد: موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر همواره نگاهی مثبت به موضوعات شهری داشته و در اجرای پروژه های عمرانی همراه ما بوده است.

سرپرست شهرداری کرج ادامه داد: موسسه اصلاح و نهال مثل چند موسسه و نهاد ملی دیگری که در البرز حضور دارند باعث افتخار استان هستند و وظیفه داریم در حد توان چالش‌های پیش روی آنها را حل و فصل کنیم.

غفاری در ادامه با اشاره به تعهدات شهرداری در قبال موسسه اصلاح و نهال و بذر، عنوان کرد: احداث ۲ حلقه چاه، دیوارکشی و برخی موضوعات جاری دیگر، جزء تعهدات شهرداری است که تلاش می‌کنیم به آنها جامه عمل بپوشانیم.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.