البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۳/۱۶
X

رفع تصرف بیش از ۲۰۰ متر مربع اراضی منابع طبیعی در بخش آسارا

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کرج از رفع تصرف بیش از ۲۰۰ متر مربع اراضی منابع طبیعی این شهرستان در بخش آسارا خبر داد


به گزارش البرز نیوز از البرز؛ سیاوش ذاکری اظهار داشت:  اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان کرج در راستای سیاست اصلی سازمان منابع طبیعی کشور اقدامات پیشگیرانه و برخورد قانونی با متصرفان و متخلفان به عرصه ها را سرلوحه ماموریت خود قرار داده است. از این رو با برپایی منظم و مستمر گشت زنی های اکیب گشت و مراقبت یگان حفاظت شهرستان کرج با هدف حفظ و حراست از انفال و عدم تخریب و تصرف اراضی ملی به مساحت200 مترمربع از اراضی ملی پلاک های 5- اصلی موسوم پورکان، بخش آسارا ،در قالب تبصره یک ذیل ماده 55 قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و مراتع ، رفع تصرف شد.

ذاکری در ادامه افزود: تصرفات اعلامی به صورت دیوار چینی غیر قانونی صورت پذیرفته بود که تخریب و اعاده وضع به حال سابق توسط پرسنل یگان حفاظت اداره منابع طبیعی شهرستان کرج صورت پذیرفت. 

این مسئول گفت: یگان حفاظت منابع طبیعی  با قاطعیت تمام مقابل افراد سودجو و فرصت طلب ایستاده و دست متجاوزان به اموال عمومی و بیت المال را کوتاه می‌کند.

وی همچنین تاکید کرد که مردم در معاملات خود شرایط احتیاط را رعایت کرده و پس از استعلامات لازم از این اداره و سایر ادارات مربوطه نسبت به خرید زمین در اراضی مجاور با اراضی ملی اقدام کنند و در مواجهه با زمین‌خواری و تصرف در اراضی ملی با سامانه های رایگان ۱۵۰۴ و ۱۳۹ یگان حفاظت مجموعه منابع طبیعی و آبخیزداری البرز که بصورت شبانه روزی جوابگوی حامیان طبیعت هستند، همراه ما باشند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.