البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۳/۱۷
X

حمایت از تولید و اشتغالزایی شرکت های تعاونی با تبیین رویکرد جدید مدیریتی

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان البرز گفت:حمایت از تولید و اشتغالزایی شرکت های تعاونی که اولویت بانک توسعه تعاون است با تبیین رویکرد جدید مدیریتی، خواهد بود. اهتمام ویژه ای در زمینه ارتقاء سطح همکاری فی مابین بانک و شرکت های تعاونی شکل گرفته است.


به گزارش البرز نیوز از البرز علی غیاثی به مناسبت هفته تعاون به همراه مدیر کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز ضمن بازدید از تعاونی های فعال شهرستان ساوجبلاغ طی جلسه ای مشترک به بررسی وضعیت و مشکلات تعاونی های این شهرستان پرداخت.

غیاثی حمایت بی بدیل مجموعه بانک توسعه تعاون از تعاونی ها و تولیدکنندگان را در امر توسعه و اشتغال یادآور شد و اظهار کرد: مایه افتخار و مباهات مجموعه مدیریت بانک توسعه تعاون است که شاهد پیشرفت و ارتقاء سطح تولید و اشتغال شرکت های تعاونی و حضور پرقدرت محصولات تولیدی آنها در سطح بازار هستیم.

وی با عنوان اینکه جهت ارتقاء سطح تولید و اشتغال فعلی از هیچ کوشش و حمایتی دریغ نخواهیم کرد، خاطر نشان کرد: اختصاص ۷۰ درصد منابع و تسهیلات بانک توسعه تعاون به تعاونی ها با تعامل همه جانبه و مطلوب تعاونی ها با بانک انجام و انتقال منابع و تمرکز عملیات مالی آنها در بانک توسعه تعاون می تواند به تقویت جایگاه و منابع بانک در راستای افزایش توان مالی و تسهیلاتی بانک در حمایت از شرکت های تعاونی و تولیدی کمک کند.

غیاثی با بیان این مطلب که، هدف این جلسات علاوه بر بررسی مشکلات تعاونگران و تولیدکنندگان این حوزه ارتقاء سطح روابط و تعاملات با رویکرد حمایت از اشتغال و تولید استان است که در این زمینه بانک نیز به عنوان تنها بانک تخصصی و حمایتی بخش تعاون که عاملیت صندوق توسعه ملی را نیز برعهده دارد انتظار حرکت روبه جلو و سازنده تعاونی ها در این زمینه را دارد.

مدیر شعب استان البرز رویکرد مدیریتی جدید حاکم بر بانک را رویکردی بر مبنای حمایت حداکثری از شرکت های تعاونی عنوان کرد و اذعان داشت: این رویکرد بر مبنای حمایت حداکثری از شرکت های تعاونی، تولیدی و صنعتی تبیین گردیده و هدف آن کاهش دغدغه تولیدکنندگان و بنگاه های اقتصادی بالاخص تعاونی ها است که هم اکنون شاهد آن بوده و بارها توسط مدیران استانی مربوطه مورد تایید قرار گرفته است.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.