البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۳/۱۶
X

رضایت مردم از پایداری و استمرار برق، مهمترین دستاورد صنعت برق کشور است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز از رضایت مردم در پایداری و استمرار برق طی تابستان کم آب سال جاری به عنوان دستاورد مثبت صنعت برق کشور، یاد کرد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، حسن کریمی در پیامی، رضایت مردم را از برق پایدار در تابستان سال جاری، دستاورد مثبت صنعت برق کشور عنوان کرد.

متن کامل پیام مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز بدین شرح است:

امروزه صنعت برق تامین کننده  اساسی ترین زیرساخت هر جامعه است که بستر لازم را برای تولد، رشد و استمرار هر فعالیتی فراهم می‌کند. ضرورت و وابستگی به برق در زمان حضور و وصل آن شاید به چشم نمی‌آید اما هنگامی این وابستگی آشکار می‌گردد که برای لحظاتی یا ساعاتی این قطار استمرار متوقف می شود و روشنایی، گرمایش و یا سرمایش از خانه ها می رود و چرخ صنعت از حرکت باز می ایستد.
صنعت برق در کشور ما در طول سالهای متمادی اخیر استمرار و پویایی در ارائه خدمات داشته که به یکباره در یک یا دو سال گذشته به دلیل تغییر در شرایط آب و هوایی و اقلیمی از جمله کاهش بارش ها و افزایش دمای تابستانی دچار غافلگیری شد که منجر به بروز قطع برق مکرر در بخش های مختلف و بروز مشکلاتی در روند زندگی مردم شده بود.
 
از این رو از روزهای ابتدایی پاییز سال گذشته با همت و حمیت مدیران و متخصصان در وزارت نیرو و صنعت برق تمهیداتی اندیشیده شد تا برق مستمر و پایدار در کشور تامین گردد که از آن جمله اقداماتی نظیر:
 
– برنامه‌ریزی منسجم و گسترده جهت بهبود عملکرد بخش های مختلف تولید، انتقال و توزیع برق همچون استفاده از حداکثر ظرفیت نیروگاههای تولید برق کشور، احداث تاسیسات جدید برقی و بهینه سازی شبکه های برق 
 
– بهره گیری از کمک شایان دولت در پشتیبانی از صنعت برق جهت جلب همکاری صنایع و سایر بخش ها 
 
– ترویج فرهنگ مدیریت مصرف برق جهت همراهی مردم و رسانه ها در مصرف بهینه برق
 
که با این اقدامات توانستیم تابستان گرم امسال را بدون خاموشی سپری کرده و موجبات رضایت خاطر مردم را فراهم آوریم و این رضایت بزرگترین دستاورد و مایه افتخار ما در شرکت توزیع نیروی برق استان البرز و صنعت برق کشور است.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.