البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۹
X

بهره برداری از ۲۶ پروژه گازرسانی با اعتباری بالغ بر هزار و ۱۱۷ میلیارد ریال

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز، گفت: مراسم بهره برداری از پروژه های نخست شرکت گاز استان البرز در شهر طالقان با اعتباری بالغ بر هزار و ۱۱۷ میلیارد ریال به مناسبت هفته دولت برگزار شد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، سیدرضا غفاریان در مراسم بهره برداری از گازرسانی به 26 روستای شهر طالقان که با حضور استاندار و سایر مسئولان استان البرز برگزار شد، اظهار کرد: در سال گذشته در هفته دولت مراسم گازرسانی به دو روستا جشن گرفته شد، این در حالی است که در هفته دولت در استان البرز فقط در شهر طالقان گازرسانی به 26 روستا جشن گرفته می شود.

وی با بیان اینکه روستاهایی که هنوز به آن عملیات گازرسانی انجام نشده است در موقعیت های جغرافیایی صعب العبور قرار دارند، ادامه داد: در این پروژه که به ۲۶ روستا گازرسانی شده ۱۳۴ کیلومتر شبکه گذاری و خط تغذیه انجام شده که اعتباری بالغ بر هزار و ۱۱۷ میلیارد ریال صرف این پروژه ها شده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان البرز اظهار کرد: با گازرسانی به این ۲۶ روستا که در موقعیت سخت جغرافیایی در شهر طالقان قرار دارند، ۲ هزار و ۸۹ خانوار از نعمت گاز بهره مند شدند.

غفاریان اضافه کرد: با انتخاب «سالی به یادماندنی در گازرسانی جهادی به روستاها» در شرکت گاز استان البرز تلاش می کنیم تا در 18 ماه آینده به همه نقاط استان البرز و حتی دورترین روستاها در این استان خدمات گازرسانی ارائه شود زیرا معتقدیم که روستا محور توسعه است و اگر خواسته باشیم مهاجرت معکوس داشته باشیم باید همه نوع خدمت از جمله خدمت گازرسانی را به روستاها بیاوریم.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.