البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
X

عملیات خاک برداری و زیرسازی خیابان طالقانی غربی جهت اجرای روکش آسفالت

معاون امور عمرانی و ترافیک منطقه چهار از آغاز عملیات خاک برداری و زیرسازی خیابان طالقانی غربی جهت اجرای روکش آسفالت خبر داد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، حسن عطایی با اشاره به آغاز عملیات خاک برداری و زیرسازی خیابان طالقانی غربی جهت اجرای روکش آسفالت، اظهار داشت: یکی از مهمترین اهداف مدیریت شهرِی دستیابی شهروندان محلات نسبتا کم برخوردار به کیفیت زندگی مناسب و پایدار است و ارتقا کیفیت زندگی شهری یکی دیگر از اهداف اصلی توسعه پایدار است.

وی با اشاره به اینکه عملیات جدول گذاری خیابان طالقانی غربی با متراژ ۲۵۰۰ متر سال گذشته صورت گرفته است، افزود: در فاز دوم  با اتمام زیرسازی و آماده سازی بستر این معبر، عملیات آسفالت ریزی و روکش آسفالت این خیابان نیز انجام خواهد گرفت.

معاون امور عمرانی و ترافیک با بیان این مطب که برای اجرای فاز دوم پروژه خیابان طالقانی غربی مبلغی بالغ بر ۵۸ میلیارد ریال صرف خواهد شد، خاطر نشان کرد: افزایش بهای قیر، موجب افزایش هزینه‌های اجرای آسفالت در معابر می‌شود اما تلاش می‌کنیم که این چالش‌ها برای خدمت به شهروندان و توزیع عادلانه امکانات و خدمات خللی وارد نکند.

عطایی در پایان اظهار کرد: فراهم کردن شرایط توسعه ی زیر ساخت ها و امکانات شهری و ایجاد ساختار فیزیکی در فضای عمومی، مناسب سازی، کمک به سلامت شهروندان ، بهبود بهداشت و مسائل زیست محیطی به توسعه کیفی فضاهای شهر و ارتقاء کیفیت زندگی شهری کمک می کند ، بدین ترتیب می توان گفت شهری توسعه یافته است که بر اساس شرایط محیطی و نیازهای انسانی، به طور منطقی و متناسب شکل گرفته باشد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.