البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۹
X

لایحه‌ شهرداری درحمایت از آتش‌نشانان در جلسه شور ارائه می شودا/اعضای شورا با دید مثبت آن را بررسی خواهند کرد

رئیس شورای شهر کرج گفت: شهرداری لایحه‌ای در خصوص حمایت از آتش‌نشانان تنظیم کرده و قرار است در جلسه آتی شورای شهر ارائه شود و قطعا اعضای شورا با دید مثبت آن را بررسی خواهند کرد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، علی قاسم‌پور در نشستی که پیش ازظهر امروز برای بررسی مشکلات آتش نشانان برگزار شد، اظهار کرد: نام آتش‌نشانان باتلاش، ایثار و گمنامی رقم خورده و علی‌رغم از جان گذشتگی‌هایی که در زمان حادثه و برای نجات جان شهروندان انجام می‌دهند، آن طور که باید و شاید دیده نشده و از زحماتشان قدردانی نمی‌شود.

وی ادامه داد: در حوادثی مثل پلاسکو و متروپل این آتش نشانان هستند که با شجاعت و از خودگذشتگی برای انجام رسالت خود که نجات همنوعانشان است، دل به حادثه می‌زنند.

وی توضیح داد: هم شورا و هم شهرداری برای بهبود وضعیت معیشت و رفع مشکلات همکاران آتش‌نشان تلاش می‌کند و شورای ششم آمادگی هر نوع همکاری است.

قاسم‌پور ابراز کرد: شهرداری لایحه‌ای در خصوص حمایت از آتش‌نشانان تنظیم کرده و قرار است در جلسه آتی شورای شهر ارائه شود و قطعا اعضای شورا با دید مثبت آن را بررسی خواهند کرد.

رئیس شورای شهر کرج  با بیان اینکه پیش از این هم چندین جلسه برای بررسی مشکلات همکاران آتش‌نشان برگزار شده، افزود: رفع مسائل همکاران آتش‌نشان دغدغه ما است و تا کنون هم پیگیری‌های لازم در این خصوص صورت گرفته و امیدواریم به نتیجه رضایت بخشی منتج شود.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.