البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۶
X

پویش مشق احسان در استان البرز برگزار می‌شود

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان البرز، گفت: پویش مشق احسان با هدف تهیه و توزیع ۷۳۰۰ بسته کیف و لوازم التحریر در مناطق کم برخودار استان البرز اجرایی می شود.


به گزارش البرز نیوز از البرز، پورسلیمانی در جمع خبرنگاران از اجرای پویش مشق احسان توسط بنیاد احسان ستاد اجرایی در استان البرز خبر داد.

وی با اشاره به مسئله محور بودن اقدامات بنیاد احسان و  متناسب بودن پویش ها با نیازهای روز جامعه، گفت که این پویش در نیمه اول شهریور ماه اجرایی می شود.

مدیرکل ستاد در استان البرز افزود: این بسته ها شامل کیف ، دفتر های مختلف ، مداد، خودکار، پاک کن، تراش ، مداد رنگی ، لیوان ، جامدادی به ارزش ریالی هر بسته حدود ۳ میلیون ریال است که ۷۳۰۰ بسته مشق احسان بین دانش آموزان در مناطق کم برخودار استان توزیع خواهد شد.

پورسلیمانی پیرامون راه های مشارکت در این حرکت گفت: شهروندان در صورت تمایل می توانند از راه های ذیل در این امر خیر مشارکت کنند:

۱. غرفه هایی که توسط گروه های جهادی و مساجد در ۱۵ نقطه استان جهت دریافت مشارکت های مردمی برقرار خواهد شد.

۲. سایت دنیای احسان به نشانی اینترنتی EHSAN.IR

۳. کد دستوری #۱۵*۴۰۳۰*

۴. واریز وجه به حساب بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به شماره کارت ۵۰۴۰۷۲۱۱۱۱۶۶۶۴۰۱

وی در پایان به نحوه شناسایی دانش آموزان درمناطق کم برخودار اشاره و توضیح داد: دانش آموزان هدف در مناطق کم برخودار استان از طریق گروه های جهادی، مساجد و مراکز نیکوکاری و گروه های فعال در عرصه عدالت آموزش و ارتباطشان با مدارس شناسایی و معرفی می شوند تا از این خدمات بهره مند شوند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.