البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
X

جبران زیرساخت های مغفول مانده شهرستان فردیس را به جد در دستور کار داریم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: درصدد هستیم که با اقداماتی ویژه در راستای جبران عقب ماندگی ها در حوزه های مختلف بویژه زیرساخت ها و سرانه ها در شهرستان فردیس، اقدام کنیم.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در حاشیه جلسه بررسی موضوعات استان و بازدید از پروژه بیمارستان به آفرین، محل احداث آرامستان، پروژه کمربند جنوبی در فردیس که روز چهارشنبه صورت گرفت، افزود: این سلسله جلسات به منظور حل مشکلات و کاستی های این شهرستان تشکیل می شود.

وی ادامه داد: موضوع احداث تصفیه خانه فاضلاب در شهرک صنعتی سیمین دشت برای بازچرخانی آب و افزایش میزان بهره وری مورد بررسی قرار گرفت.

عبداللهی گفت: همچنین الحاق بخشی از لکه صنعتی مجاور شهرک صنعتی سیمین دشت که از مطالبات صاحبان صنایع است در جلسه مطرح شد.

وی افزود: احداث کمربندی جنوبی شهرستان فردیس جهت گره گشایی از ترافیک نیز به صورت تخصصی بازنگری و از محل پروژه بازدید شد.

استاندار البرز گفت: در خصوص اراضی شهرستان فردیس و اسناد ملکی آنها دغدغه هایی مطرح است که با تشکیل کارگروهی ویژه رسیدگی خواهد شد.

وی افزود: از سوی دیگر کارگروهی برای حل مسائل شهرک ناز تشکیل می شود تا در رابطه با زیرساخت های این شهرک تدابیر لازم اتخاذ شود.

عبداللهی گفت: پروژه های بیمارستانی این شهرستان از اهمیت بالایی برخوردار است که روند آنها را به جد پیگیری می کنیم.

وی افزود: این شهرستان فاقد آرامستان است که این امکان مورد مطالبه جدی مردم و امام جمعه محترم است بنابراین جانمایی آن را در دستور کار داریم.

استاندار البرز گفت: درصدد هستیم که با اقداماتی ویژه در راستای جبران عقب ماندگی ها در حوزه های مختلف بویژه زیرساخت ها و سرانه ها در شهرستان فردیس، اقدام کنیم.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.