البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
X

اهدای ۱۵۰ سری لوازم ضروری به مددجویان فردیس توسط خیرین

رئیس کمیته امداد فردیس گفت: ۱۵۰ سری لوازم‌خانگی شامل یخچال، فرش، ماشین لباسشویی، تلویزیون و اجاق‌گاز به ارزش یک میلیارد تومان توسط خیرین فردیس و هم‌افزایی کمیته امداد به مددجویان اهدا شد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، کاوه بکان با اشاره به اینکه تأمین لوازم ضروری زندگی مددجویان در اولویت کارهای کمیته امداد قرار دارد گفت: ۱۵۰ سری لوازم‌خانگی شامل یخچال، فرش، ماشین لباسشویی، تلویزیون و اجاق‌گاز به ارزش یک میلیارد تومان توسط خیرین فردیس و هم‌افزایی کمیته امداد به مددجویان اهدا شد.

وی بابیان اینکه در حال حاضر جمع‌آوری زکات مستحبی در کنار زکات واجب در کمیته امداد رشد قابل‌توجهی داشته است گفت: یکی از اقدامات مؤثر در راستای دستیابی به اهدافی همچون کمک به اقشار آسیب‌پذیر و دستگیری نیازمندان، مبارزه با فقر، حمایت بیشتر از ایتام، توانمندسازی، گسترش عدالت اجتماعی و رفع زمینه‌های فقر، جمع‌آوری زکات واجب و مستحبی می‌باشد.

بکان ضمن تقدیر از همکاری مردم نیکوکار البرز با کمیته امداد گفت: از تمام خیرین محترم دعوت می‌شود با کمک‌های خیرخواهانه خود از طریق مراجعه به ۱۳ دفتر کمیته امداد امام خمینی (ره) و بیش از ۴۰۰ مرکز نیکوکاری در سطح استان و یا واریز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۸۰ نزد صندوق امداد ولایت، به ارائه خدمات بیشتر و بهتر به تمام نیازمندان جامعه کمک کنند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.