البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۹
X

نیازمند همراهی سمن ها، تشکل ها و گروه های جهادی برای نیل به اهداف قرارگاه اجتماعی استان هستیم

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: اکنون با اراده ای که در استان شکل گرفته و طی راه اندازی قرارگاه اجتماعی، در مسیر رفع دغدغه های سازمان های مردم نهاد حرکت می کنیم و در این راه ضرورت دارد که تشکل ها، گروه های جهادی و سمن ها، همراهی ویژه ای داشته باشند.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در همایش سازمان های مردم نهاد که روز شنبه در سالن اجتماعات میلاد کرج برگزار شد، ضمن گرامیداشت روز تشکل ها و مشارکت های مردمی، افزود: جایگاه سمن ها و خیرین بسیار ویژه است و همواره نظام و انقلاب به فعالیت های اجتماعی نیاز دارد.

وی ادامه داد: همواره افرادی پاک طینت از وقت، درآمد و زندگی شخصی خود به نفع جامعه استفاده می کنند.

عبداللهی گفت: فعالان اجتماعی و سازمان های مردم نهاد دغدغه های بزرگی برای مردم و به کل جامعه دارند از این رو با تلاش بی وقفه و بدون چشمداشت در این عرصه فعالیت می کنند.

وی افزود: بر این باور هستم که این ظرفیت اجتماعی بزرگ در استان اگر متمرکز و هم جهت شوند، نتایج بزرگتر و موثرتری در بر خواهد داشت.

استاندار البرز گفت: اکنون با اراده ای که در استان شکل گرفته و طی راه اندازی قرارگاه اجتماعی، در مسیر رفع دغدغه های سازمان های مردم نهاد حرکت می کنیم و در این راه ضرورت دارد که تشکل ها، گروه های جهادی و سمن ها، همراهی ویژه ای داشته باشند.

وی افزود: در ابتدای مسیر هستیم و بیش از این باید تلاش کنیم ولی تاکنون اقدامات موثری رقم خورده است.

عبداللهی گفت: به تاسی از دولت و مردمی سیزدهم که با اقدامات جهادی، امید و اثرگذاری را در جامعه تزریق کرده اند درصدد هستیم که با تبعیت از رییس جمهور و بنا بر تکالیف و وظایف، بهترین اقدام را در جهت ارتقا رضایتمندی مردم انجام دهیم.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.