البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۷
X

اطفای نود و هشت مورد حریق و انجام صد و بیست و یک نجات در هفته ای که گذشت

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج با اشاره به حوادث هفته گذشته گفت: در حوادث شهر کرج، ۴۷ مورد نجات یافته و ۶ نفر مصدوم امداد رسانی شد که یک نفر نیز منجربه فوت شد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، محمد جمشیدی با اشاره به حوادث هفته گذشته اظهار کرد: طی این مدت باحضور ۹۶۷ نیروی عملیاتی(نفر ساعت) مستقردر ۳۲ ایستگاه به مدت ۴۱۷ ساعت عملیات و با استفاده از تجهیزات و تعداد ۳۲۰ دستگاه خودروی عملیاتی به ۹۸ مورد حریق و ۱۲۱ مورد نجات رسیدگی کردند.

وی با عنوان اینکه ۹۱ مورد استقرار در سطح شهر با حضور آتش نشانان صورت گرفت، گفت: در هفته ای  که گذشت ۴۷ مورد نجات یافته، ۶ مصدوم و یک نفر فوتی در حادثه هایی که رقم خورد دچار سانحه شدند.

جمشیدی گفت: در بین ۳۲ ایستگاه عملیاتی،بیشترین ماموریت در ایستگاه ۱۲۳ با ۹ حریق و ۹ حادثه ایستگاه ۱۱۰ با ۱۰ حریق و ۴  حادثه ایستگاه ۱۱۴ با ۷ حریق و ۵ حادثه، صورت گرفت.

وی افزود:در حوزه معاونت ایمنی و پیشگیری تعداد ۲ مورد صدور جواز و  ۱۱ مورد تائیدیه ایمنی باحضور ۵۲ نفر کارشناس صادر گردید.

جمشیدی اشاره کرد: صدور ۸ مورد گواهی جهت علت حریق و صدور ۴ مورد گواهی حریق و حوادث با حضور ۳۰ نفر کارشناس اعزامی و تعداد ۵ مورد بازدید از تصرفات سطح شهر،ارائه خدمات مشاوره ای به تعداد ۲۴ مورد و تعداد ۱۹ مورد اخطار ایمنی با حضور ۱۱۶ نفر کارشناس اعزامی در حوزه ایمنی شهری و تعداد ۱ مورد بازدید از صنوف با حضور ۲ نفر کارشناس اعزامی در حوزه اصناف طی یک هفته گذشته صورت گرفت.

جمشیدی در پایان از زحمات و تلاش های آتش نشانان و همکاران خود در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج  تقدیر کرد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.