البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶
X

پیام مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز به مناسبت روز خبرنگار

مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان البرز، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت.


به گزارش البرز نیوز از البرز، عبدالله دارایی به مناسبت 17 مرداد گرامیداشت روز خبرنگار پیامی صادر کرد.

در متن پیام وی آمده است :

“ن والقلم و ما یسطرون “

۱۷ مرداد روز پاسداشت تلاش بی‌وقفه انسان‌های آگاهی است که با سلاح قلم در سرزمین آگاهی قدم می‌زنند و در راه حقیقت و رسالت خطیر آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق و موثق،همسو با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه ای اهتمام می ورزند.

تلاقی عاشورای حسینی و روز خبرنگار؛ تداعی‌گر حماسه آفرینی حضرت زینب کبری(س) و حضرت امام سجاد (ع) به عنوان راویان و پیام آوران عاشورا و احیاکنندگان نهضت حسینی است.

بی تردید هنر و قلم خبرنگاران آزاده و آگاه ایران زمین و به ویژه اصحاب رسانه و خبر سزاوار شایسته ترین قدرشناسی و تکریم هاست، چرا که این عزیزان از یک سو بیان کننده دستاوردهای مسئولان و از سوی دیگر راوی انتقادهای سازنده از کسانی هستند که هدفی جز گره گشایی از مشکلات مردم را دنبال ننموده و چون چراغی روشن در مسیر مدیریت اجرایی استان نور افشانی می نماید.

اینجانب با تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و بزرگداشت ماه ایثار و فداکاری و شهادت، یاد شهدای اصحاب رسانه به ویژه خبرنگار شهید محمود صارمی را گرامی داشته  و از تلاش‌ های ارزنده تلاشگران عرصه‌ی خبر استان البرز که همواره در جهت پوشش اخبار واطلاع رسانی خدمات خانواده بزرگ تعاون،کارورفاه اجتماعی در استان در تمامی برنامه های و ماموریتهای این مجموعه بزرگ خدمت رسان ،تلاش بی بدیلی ارائه نموده اند تقدیر وتشکر می نمایم. 

امید است خانواده بزرگ رسانه استان البرز با هدف امیدبخشی به جامعه ضمن آگاهی از نیاز‌ها و مطالبات مردم بویژه موضوع مهم اشتغال و کار، در راستای انعکاس دستاورد‌ها و خدمات نظام اسلامی گام های موثری بردارند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.