البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۶
X

یک هزار قوطی شیرخشک بین خانواده های کم برخوردار توزیع شد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان چهارباغ البرز گفت: همزمان با برپایی همایش شیرخوارگان حسینی در مصلای شهرستان چهارباغ استان البرز یک هزار قوطی شیرخشک بین خانواده های کم برخوردار این شهرستان توزیع شد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، سرهنگ  پاسدار حسین حسنیان، امروز در حاشیه همایش شیرخوارگان حسینی که در مصلای شهرستان چهارباغ برگزار شد ضمن تقدیر از افراد خیر، بسیجیان و دیگر دست اندرکارانی که در تهیه و توزیع یک هزار قوطی شیر خشک مشارکت فعال داشتند، اظهار کرد: مراسم شیرخوارگان حسینی یکی از سنت‌ های دینی، اسلامی و شیعی ما مسلمانان است که همه ساله در کشورهای مسلمان برگزار می شود.

وی این مراسم  را نمایانگر  واقعه عاشورای حسینی عنوان کرد و گفت: برگزاری آن تداعی‌کننده محکومیت کودک‌ کشی و جنایات دشمنانی همچون آل‌سعود در کشتار کودکان بی‌گناه کشور تحت ستم  یمن است.

وی ترویج فرهنگ شیرخوارگان حسینی را اقدامی زیربنایی برای تربیت و هدایت نسل‌های آینده به سمت استکبار ستیزی و ظلم‌ستیزی عنوان کرد.

حسنیان گفت: اگر امروز دشمنان ما از برگزای سنت حسنه عزاداری ایام محرم وحشت دارند ، صرفا به خاطر مطرح شدن واقعیت های عاشورای حسینی و تداوم مبارزه مردم تحت ستم با مستکبرین جهانخوار در سراسر گیتی تا برقراری عدل الهی است.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.