البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۹
X

رسیدگی به وضعیت آبرسانی روستاهای سیل زده توسط آبفای البرز

مدیرعامل آبفای البرز گفت: به دنبال بروز سیل در ۶ روستای استان، بلافاصله وضعیت تاسیسات آبرسانی این روستاها پایش و اقدامات لازم برای تامین و توزیع آب شرب توسط آبفای البرز صورت گرفت.


به گزارش البرز نیوز از البرز، ذوالفقار مهدیزاده با اشاره به آبرسانی به روستاهای سیل زده، اظهار داشت: بر اثر بارش های جوی که در روز پنجشنبه در روستای آتشگاه کرج منجربه قطع برق و آب شده بود، بلافاصله تانکر آبرسانی در محل مستقر شد و حدود ساعت۱۲ ظهر جمعه هم آب روستا مجددا برقرار شد. همچنین وقوع سیل در روستای هرنج و نویز طالقان موجب آسیب به خط انتقال شد که در این روستاها هم تانکر آبرسانی مستقر شده است و چند شکستگی و مشکل کدورت آب شبکه مرتفع شد.

وی افزود: در روستاهای سیلزده کرکبود و مرجان طالقان هم که خط انتقال از مدار خارج شده مخزن ذخیره را به صورت متناوب تغذیه کرده و ساعاتی از شبانه روز در اختیار مردم قرار می گیرد.

مهدیزاده ادامه داد: در روستای ناریان طالقان، وقوع سیلاب موجب آسیب به خط توزیع  از مخزن به شبکه شد که در این روستا هم تانکر آبرسانی مستقر شد و لوله آسیب دیده توزیع اصلی و دو شکستگی برطرف و ترمیم سه انفصال در شبکه صورت گرفت و آب شبکه توزیع روستا نیز از ساعت ۱۱ صبح جمعه برقرار شده است.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.