البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۸
X

جمعیت همیاران بحران بهزیستی با ۱۵ نهاد مردمی فعال شد

ستاد مدیریت بحران بهزیستی با حضور مدیرکل بهزیستی استان و سایر اعضاء کمیته در محل دفتر مدیرکل بهزیستی استان تشکیل جلسه داد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، وجیهه محمد فلاح امروز شنبه هشتم مردادماه با توجه به وقوع سیل در برخی شهرستان های استان البرز با حضور در جلسه ستاد مدیریت بحران بهزیستی، ضمن اعلام آمادگی جهت جبران خسارت احتمالی به مددجویان سیل زده شهرستان طالقان از ریاست بهزیستی این شهرستان خواست تا رفع این بلا پیگیر وضعیت تمام مددجویان تحت پوشش بوده و خدمات حداکثری به آنها ارائه  بشود.

 محمدی فلاح اظهار داشت: تمامی اعضاء کمیته می بایست بر شرح وظایف و دستور العمل های مدیریت بحران اشراف کافی داشته باشند.

 وی همچنین ضمن اعلام آماده باش به تمام مراکز نگهداری شبانه روزی و تجمعی تحت نظارت تاکید کرد: می بایست تمهیدات لازم برای مقابله با سیل احتمالی اندیشیده شود.

مدیرکل بهزیستی استان گفت: هماهنگی های لازم با تیم محب بهزیستی استان متشکل از ۸ روانشناس، مددکار و مشاورین تخصصی آموزش دیده برای ارائه خدمات تخصصی و کمک های اولیه روان شناختی به آسیب دیدگان سیل صورت گرفته است.

وی افزود: همچنین جمعیت همیاران بحران بهزیستی استان متشکل از ۱۵ سازمان مردم نهاد و ۵۰ عضو فعال آمادگی ارائه برنامه های آگاه سازی و حمایتی در شهرستان های سیل زده استان را خواهند داشت.

در این جلسه طی تماس با رئیس بهزیستی شهرستان طالقان گزارشی از وضعیت مددجویان ساکن در روستاهای سیل زده این شهرستان ارائه شد که حاکی از آن بود که تا کنون هیچ گونه خسارتی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی وارد نشده است.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.