البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۰۷
X

یک فوتی و ۷ مصدوم در اثر دو سانحه جاده ای در اتوبان کرج قزوین

رئیس مرکز اورژانس استان البرز از حادثه جاده ای با یک کشته و یک مصدوم و تصادف زنجیره ای با جراحت ۶ نفر سرنشین خودرو خبر داد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، احمدی مهدوی با اشاره به تصادف کامیون با پراید در اتوبان کرج قزوین، اظهار داشت: ساعت ۰۱:۲۸ بامداد جمعه ۷ مرداد ماه، تصادف یک دستگاه کامیون با یک دستگاه پراید در لاین شمالی اتوبان کرج قزوین خروجی بهشت سکینه به اورژانس البرز اعلام شد.

وی افزود: بلافاصله دو دستگاه آمبولانس برای امدادرسانی به مددجویان احتمالی حادثه به محل اعزام شدند.

مهدوی گفت: متاسفانه در این سانحه ۱ نفر مصدوم شده و ۱ نفر در دم جان باخت. مصدوم حادثه در ابتدا از اقدامات درمانی تکنسین های اورژانس در محل برخوردار شده و سپس برای طی ادامه روند درمان به بیمارستان منتقل شد.

رئیس مرکز اورژانس استان البرز با اشاره به جراحت ۶ نفر در حادثه ای دیگر در اتوبان کرج قزوین، اظهار داشت: ساعت ۰۸:۲۸ صبح جمعه ۷ مرداد ماه، تصادف زنجیره ای پژو ۴۰۵، تیبا، پراید، نیسان و پژو پارس در لاین شمالی اتوبان کرج قزوین (بعد از ماموت) به اورژانس البرز اعلام شد.

وی افزود: بلافاصله دو دستگاه آمبولانس برای امدادرسانی به مددجویان احتمالی حادثه به محل اعزام شدند.

مهدوی گفت: در این سانحه ۶ نفر شامل ۲ آقا، ۳ خانم و ۱ پسر بچه مصدوم شدند که ۱ نفر از مصدومین در محل از اقدامات درمانی سرپایی پرسنل اورژانس ۱۱۵ برخوردار شده و مابقی پس از انجام اقدامات درمانی تکنسین های اورژانس ، برای طی ادامه روند درمان به بیمارستان منتقل شد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.