البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۶
X

مجید غلام سریزدی شهردار کرج شد

اعضای شورای ششم شهر کرج با ۷ رای مجید غلام سریزدی را به عنوان دومین شهردار کرج در ششمین دوره مدیریت شهری انتخاب کردند.


به گزارش خبرنگار البرز نیوز از البرز، دقایقی پیش مجید غلام سریزدی با رای حداکثری اعضای شورای شهر کرج به سمت شهردار کلانشهر کرج منصوب شد.

در جلسه علنی امروز مجید سریزدی با ۷ رای اعضا به عنوان شهردار کرج انتخاب شد.

امروز مقرر شده بود ۴ گزینه انتخابی شهرداری برنامه های خود را به شورا ارائه کنند که سید مازیار حسینی به دلیل مسئولیت در وزارت دفاع انصراف داد.

سلطانی مقدم نیز بعد از ارائه برنامه انصراف خود را اعلام کرد و با رقابت بین مجید سریردی و منوچهر غفاری با حضور 13 عضو شورای شهر برگزار شد. منوچهر غفاری با ۶ رای از سمت سرپرستی شهرداری کرج و انتخاب گزینه شهرداری کنار رفت. 

بیوگرافی و زندگینامه مجید غلام سریزدی

مجید حاجی غلام سریزدی متولد: ۱۳۴۳ متأهل دارای سه فرزند، دارای مدرک دیپلم راه و ساختمان ۱۳۶۲ هنرستان ترک آباد کرج، مدرک کارشناسی عمران ۱۳۶۸، مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای- شهرسازی ۱۳۷۷ است.

سوابق اجرایی

وی مدرس دروس شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک در دانشگاه های مختلف؛ تهران، کرج و زاهدان بوده است و کتاب منشور کرج در افق چهارساله را تألیف کرده است.

مجید سریزدی به عنوان شهردار در ۵ شهر کشور به مدت ۱۲ سال ( زاهدان، سمنان و کرج) خدمت کرده است. عضویت سازمان نظام مهندسی (کانون مهندسان ساختمان کرج) از سال ۱۳۷۱ و مشاور ارشد سازمان ایرانگردی و جهانگردی ۱۳۸۳ نیز جزو سوابق سریزدی محسوب می شود.

وی نفر اول کنگره ملی بهره وری در سال ۱۳۷۳ است و نظریه «چگونگی مشارکت مردم در اداره امور شهرها» تقدیر شده توسط سازمان ملل متحد ۱۳۷۹ و احیاگر نمونه کشور در بافت های تاریخی ۱۳۹۱ است.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.