البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۵
X

اختتامیه اولین دوره مسابقات فوتبال کارگری بانوان استان البرز

معاون اجتماعی و رفاهی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز، گفت: مسابقات فوتبال کارگری بانوان استان البرز با حضور ۴ تیم در مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران امام خمینی (ره) کرج تا ۵ مرداد ادامه دارد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مرضیه فهمیده در جمع خبرنگاران گفت: اولین دوره مسابقات فوتبال کارگری بانوان استان البرز با حضور تیم‌های شهرداری مهستان، فروشگاه بهار البرز، شرکت مهر آسا و شرکت هپسان از دیروز  سوم مردادماه در مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران امام خمینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز آغاز به کار کرد.

مرضیه فهمیده در ادامه خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات از روز دوشنبه سوم مرداد لغایت ۵ مرداد ماه با مشارکت چهار تیم فوتبال بانوان برگزار خواهد شد و بانوان البرزی نیز می توانند به تماشای این دوره از مسابقات بپردازند.

معاون امور اجتماعی و رفاه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز با اشاره به اهمیت توجه به ورزش بانوان گفت: توجه ویژه ای در دوره مدیریتی جدید این اداره کل در امر ورزش بانوان و استفاده از ظرفیت های موجود در مجموعه فرهنگی ورزشی امام خمینی وجود دارد و برنامه ریزی های خوبی در اجرای برنامه‌های فرهنگی و ورزشی برای بانوان صورت گرفته است و در ۴ ماهه سال جاری برنامه‌های خوبی اجرا شده است و جشنواره های مختلفی نیز تا پایان سال برای بانوان البرزی تدارک دیده شده است.

 

روز چهارشنبه پنجم مرداد ساعت ۱۱ آیین اختتامیه این دوره از مسابقات فوتبال بانوان قهرمانی در محل مجموعه فرهنگی ورزشی امام خمینی ره در کرج برگزار خواهد شد

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.