البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۷
X

آبفای البرز باید به عنوان یک شرکت مرجع در سطح کشور معرفی شود

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آبفای کشور گفت: با توجه به نیروهای متخصص و توانمندی های نهفته در آبفای البرز، می تواند به عنوان یک شرکت مرجع در سطح کشور معرفی شود و حتی نمونه کارهای آن به سایر شرکت ها ارائه شود.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مسعود خشایی که به عنوان ریاست جلسه مجمع عادی صاحبان سهام آبفای البرز میهمان آبفای البرزی ها بود از تاسیسات در حال احداث و تازه احداث شده شامل مخزن شمال فردیس، مخزن شمال کرج، مخزن شمال مهرشهر، مدول سوم تصفیه خانه آب شماره ۲ کرج و مرکز ارتباطات مردمی ۱۲۲ بازدید کرد.

معاون برنامه ریزی شرکت مهندسی آبفای کشور با اشاره به رشد ساخت و ساز مخازن در البرز افزود: عملکرد آبفای البرز در سال ۱۴۰۰ رضایت بخش است و در سطح مناسبی قرار دارد.

وی افزود: آبفای البرز با توجه به نیروهای متخصص و کارآزموده و توانمندی های نهفته آن، قابلیت دارد بتواند به عنوان یک شرکت مرجع در سطح کشور معرفی شود و حتی نمونه کارهای آن به سایر شرکت ها معرفی گردد.

خشایی ادامه داد: نهضت مخزن سازی در البرز آغاز شده است و توصیه می شود با موافقت وزارتخانه از منابع مالی جدیدی که با نظر شورای شهر انجام می شود درآمدهای حاصله صرف احداث مخازن شود.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.