البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
X

آغاز فعالیت های آموزشی و فرهنگی کارخانه نوآوری البرز

مدیر کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز گفت: مجموعه دوره های آموزشی و فرهنگی کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز با همکاری نهادهای فرهنگی استان البرز آغاز شد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، امیر سرکندی با اعلام آغاز فعالیت های آموزشی و فرهنگی کارخانه نوآوری البرز همزمان با عید غدیر خم، اظهار داشت: افزایش ظرفیت های فرهنگی و ارائه خدمات متناسب با فعالیت های نوآورانه و فناورانه، از اولویت های کارخانه نوآوری البرز است که بر همین اساس نیز، برگزاری دوره های آموزشی و فرهنگی در موضوعات مرتبط با کارآفرینی، ایجاد و مدیریت استارتاپ، روش های علمی تجاری سازی و برندینگ همچنین دوره های عمومی ویژه کودکان و نوجوانان با نگاه خلاقیت و نوآفرینی انجام شده است.

وی افزود: دوره های آموزشی فریلنسرها، استارتاپ ها و شرکت های کوچک با همکاری  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،  کلاس های فنی با همکاری سازمان فنی و حرفه ای، دوره های ویژه کودکان و نوجوانان با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و  دیگر نهادهای فرهنگی استان در حال برنامه ریزی و اجرا است.

مدیر کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز  گفت: بسیاری از این دوره ها نیز با اعطای مدرک رسمی و با امکان ایجاد اشتغال در کارخانه نوآوری البرز یا بکارگیری در شرکت های دانش بنیان مستقر در کارخانه طراحی شده است. 

امیر سرکندی گفت: ظرفیت های فرهنگی کارخانه نوآوری مانند سالن های اجتماعات، فضاهای آموزشی متنوع، کافی شاپ ها، سالن ۴۰۰ نفره سرپوشیده، جاده سلامت، فضاهای بازی و محیط بکر طبیعی، ظرفیت های مناسبی برای توسعه فرهنگی استان البرز فراهم‌کرده است که برگزاری دوره های آموزشی در محورهای مرتبط با فعالیت های کارآفرینی، ایده پردازی و دیگر موضوعات مرتبط، شاهد آموزشی نسلی نخبه و کارآفرینی در این استان خواهیم بود.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.