البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۹
X

انعقاد قرارداد مشارکتی ۵ هزار میلیاردی شرکت عمران شهرجدید هشتگرد

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد اعلام کرد: این شرکت، قرارداد سرمایه گذاری بالغ بر ۵ هزار میلیارد ریال برای ساخت مجموعه گردشگری، تجاری، تفریحی و رفاهی با سرمایه‌گذار بخش خصوصی، منعقد کرد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، عباس قنبری با اشاره به قرارداد با سرمایه گذار بخش خصوصی، اظهار داشت: ساخت بوستان و تجهیز آن به وسایل بازی، تفریحی و ورزشی، پیست اسکیت، زمین تنیس و… برخی از این طرح‌ها است که در فاز ۷ شهر اجرایی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد افزود: انعقاد قرارداد مشارکت ساخت و بهره‌برداری از پروژه مرکز خدماتی ولایت، در فاز ۷ شهر شامل کاربری تجاری در زمینی به مساحت ۱۵ هزار و ۹۴۰ متر مربع، کاربری فرهنگی در زمینی به مساحت ۸ هزار و ۴۷۹ متر مربع و کاربری ورزشی در زمینی به مساحت ۱۲هزار و ۹۱۹ متر مربع بین شرکت عمران شهر جدید هشتگرد و بخش خصوصی با حجم سرمایه‌گذاری بالغ بر ۵ هزار میلیارد ریال و به منظور خدمات رسانی به ساکنین مساکن مهر منعقد شد.

وی با بیان آمادگی مجموعه شرکت عمران برای حمایت و همکاری با متقاضیان سرمایه گذاری، اظهار امیدواری کرد که امسال با افزایش و جذب سرمایه گذاری، بخش عمرانی شهر رونق یابد.

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد رونق اشتغال و سرمایه گذاری را از جمله اولویت‌های مجموعه شرکت عمران برشمرد و حمایت‌ها و نگاه ویژه استاندار البرز و فرماندار شهرستان ساوجبلاغ به این بخش را یادآور شد.

قنبری قابلیت این شهر را در اجرای پروژه های فرهنگی، تفریحی و اقامتی خوب ارزیابی کرد و گفت: تلاش مجموعه شرکت عمران اجرای پروژه‌هایی است که بتواند زمینه ساز جهش و توسعه شهر را فراهم کند.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد همچنین اعلام کرد: تا پایان سال جاری ۳۰ هزار میلیارد ریال قرارداد مشارکتی در راستای توسعه شهر، افزایش و بهبود کیفیت زندگی شهروندان، انعقاد و اجرایی خواهد شد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.