البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶
X

ارتقای بهداشت و سلامت جامعه کار و تولید/ لزوم تقویت و ایجاد خانه‌های بهداشت کارگری در استان

نشست شورای هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه شدگان استان البرز با حضور سرپرست مدیریت امور اجتماعی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی و نیز مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مرضیه فهمیده در نشست شورای هماهنگی خدمات بهداشتی بیمه شدگان بر ارتقا بهداشت و سلامت جامعه کار و تولید و نیز  تقویت و ایجاد خانه های بهداشت کارگری در استان تاکید کرد.

وی در خصوص اقدامات در دست اجرا در این خصوص گفت: از برنامه های در دست اجرا از سوی این اداره کل و  دانشگاه علوم پزشکی استان  فعال سازی شوراهای متناظر هماهنگی خدمات بهداشتی به بیمه شدگان استان به تفکیک در شهرستان ها، برگزاری دوره های آموزشی و باز آموزی ویژه بهداشتیاران کار است.

وی افزود: شناسایی بنگاه های مشمول تاسیس، برگزاری نشست هایی با کارشناسان شورای هماهنگی خدمات بهداشتی و همچنین بررسی و بازدید و راه اندازی خانه های بهداشت کارگری در سال ۱۴۰۱ نیز از دیگر فعالیت های مورد نظر در حوزه اجتماعی اداره کل است که اجرایی خواهد شد.

شورای هماهنگی ارائه خدمات بهداشتی به بیمه شدگان استان با مشارکت حوزه اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی، تامین اجتماعی و دانشگاه علوم پزشکی استان  وظیفه راه اندازی و نظارت بر خانه‌های بهداشت کارگری در کارگاهها و کارخانه ها را بر عهده دارند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.