البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۹
X

مدیریت شهری کرج پاسخگوی کندی روند پیشرفت پروژه ها باشد

استاندار البرز با عنوان اینکه تسریع در بهره برداری از کنارگذر شمالی کرج مطالبه مردمی و مصوبه دولت است، گفت: شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج باید پاسخگوی کندی روند پیشرفت پروژه ها باشند


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در جلسه بررسی روند پیشرفت پروژه کمربند شمالی کرج و بازدید از پروژه که روز چهارشنبه صورت گرفت، اظهار داشت: دولت و نمایندگی عالی دولت در استان نهایت همراهی را برای تسریع در روند تکمیل پروژه های شهری در البرز داشته و همچنان نیز حمایت می کند.

نماینده عالی دولت در استان البرز با بیان اینکه هنر ما تدبیر برای تامین اعتبار پروژه ها در تنگناهای مالی است، گفت : روند پیشرفت پروژه های شهرداری کرج قابل قبول نیست چراکه ضرورت دارد اراده، تمرکز و همت مضاعفی برای تحقق مطالبات مردم و مصوبات و همراهی های دولت در این راستا، شکل گیرد.

وی ادامه داد: انتظار می رود با توجه به پیگیری هایی که شخصا انجام داده ام و اختیاراتی که در دست شهرداری و شورای اسلامی شهر، با اهتمام ویژه و شبانه روزی نسبت به سرعت بخشی به تکمیل پروژه کمربند شمالی کرج اقدام شود.

عبداللهی گفت: شورا و شهرداری کرج باید با پرهیز از حواشی با تمرکز و اراده ویژه ای به تعهدات خود عمل کند چراکه دولت در تعاقب همراهی هایی که در جهت حل مشکل ترافیک استان با شهرداری داشته در انتظار بهره برداری از پروژه است.

وی افزود: باید هر چه سریع تر با پیروی از قوانین و مقررات و اشراف به اختیارات مدیریتی، موضوع تعارضات پروژه حل شود.

استاندار البرز گفت: این پروژه منوط به کار جهادی و تمرکز و اهتمام ویژه در موعد مقرر مورد استفاده مردم قرار می گیرد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.