البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۳/۱۷
X

جشنواره ورزشی بازنشستگان استان البرز برگزار می‌شود

رئیس اداره فرهنگی ورزشی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی البرز گفت: جشنواره ورزشی بازنشستگان با همکاری صندوق بازنشستگی این استان از بیستم لغایت ۲۷ تیرماه، برگزار می‌شود.


به گزارش البرز نیوز از البرز،‌ خلیل عبدالله  با اشاره به برگزاری جشنواره ورزشی بازنشستگان استان البرز، اظهار داشت: این جشنواره با همکاری صندوق بازنشستگی استان در رشته‌های تیراندازی، شطرنج و دارت تنیس روی میز در دو بخش بانوان و آقایان را در استان البرز برگزار خواهد شد.

عبدالله ضمن دعوت از ورزشکاران بازنشسته برای شرکت در این جشنواره ورزشی، افزود: این برنامه با هدف تقویت اجرای برنامه‌های مفرح برای بازنشستگان و ارتقاء سلامت روحی و روانی آنان با همکاری هیئت ورزش کارگران و انجمن ورزشی بازنشستگان صندوق بازنشستگی استان البرز را برگزار می شود.

وی ادامه داد: مسابقات از عید قربان تا عید غدیر (۲۰ تیرماه لغایت ۲۷ تیرماه ) همزمان با آغاز دهه امامت و ولایت و بطور همزمان در سراسر کشور برگزار می شود. نفر اول هر رشته ورزشی در «مسابقات انفرادی» در بخش بانوان و آقایان بعنوان قهرمان از هر استان به مسابقات کشوری معرفی خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگی ورزشی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز، گفت: گروه برتر (اول) در هر رشته ورزشی در «مسابقات ورزش همگانی» در بخش بانوان و آقایان به عنوان گروه قهرمان از هر استان به مسابقات کشوری معرفی می شوند.

رویداد بزرگ ورزشی بازنشستگان کشوری همزمان با آغاز دهه امامت و ولایت (عید قربان تا عید غدیر) به صورت استانی و در دو بخش «انفرادی» و «همگانی» برگزار می شود.  شرکت کنندکان در این دوره از مسابقات ورزشی از طریق درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.sabasrm.ir در یکی از رشته های بشرح ذیل و در دو بخش خانمها و آقایان ثبت نام کرده اند و آماده حضور در رقابت های این دوره از جشنواره ورزشی بازنشستگان خواهند بود.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.