البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۶
X

مهمترین اولویتِ مدیریت شهری تقویت درآمدزایی و تحقق بودجه مصوب است

سرپرست شهرداری کرج با تاکید بر کسب درآمد پایدار شهری، گفت: همه مدیران باید عزم خود را برای تحقق این سیاست جزم کنند و در خلال ارائه خدمات به شهروندان و شهر، نگاه درآمدی نیز داشته باشند.


به گزارش البرز نیوز از البرز، منوچهر غفاری در جلسه‌ای که به‌ منظور بررسی عملکرد و مشکلات سازمان‌های تابعه شهرداری کرج برگزار شد، اظهار داشت: موفقیت و رسیدن به اهداف سازمانی در گرو نگاه ویژه مسئولین و روسا در پیشبرد اهداف سازمانی و درآمدهای پایدار شهری است.

سرپرست شهرداری کرج گفت: مشکلات سازمان های وابسته شهرداری با ارائه برنامه و بهره مندی از نیروهای متخصص حل شدنی است و در شرایط کنونی مهمترین اولویتِ مدیریت شهری تقویت درآمدزایی و تحقق بودجه مصوب است.

غفاری با بیان اینکه درآمدهای مجموعه مدیریت شهری صرف خدمت‌رسانی برای شهر و شهروندان می‌شود، بر ضرورت افزایش درآمد و جذب بودجه تأکید کرد و گفت: همه باید در تحقق این مهم مشارکت داشته باشیم.

وی گفت: برگزاری اینگونه جلسات صرفاً در حد طرح پیشنهاد و بیان مشکلات در سطح مناطق ده‌گانه و سازمان‌های تابعه شهرداری نخواهد بود و برای رفع آن‌ها برنامه خواهیم داد.

سرپرست شهرداری کرج بابیان اینکه کمبود نیروهای متخصص اصلی‌ترین دغدغه مجموعه شهرداری کرج در اجرای برنامه های پیش رو است، گفت: استفاده از نیروهای متخصص جزو اولویت‌های شهرداری باشد تا از این طریق به بالا بردن سطح کیفی خدمت‌رسانی به شهر و شهروندان منجر شود.

غفاری ادامه داد: با توجه به اینکه سیاست پیش رو شهرداری کرج کسب درآمد پایدار شهری است، همه مدیران باید عزم خود را برای تحقق این سیاست جزم کنند و در خلال ارائه خدمات به شهروندان و شهر، نگاه درآمدی نیز داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه شهرداری کرج دارای مدیران توانمندی است، تأکید کرد: باید شایسته‌سالاری در انتخاب مدیران و به‌تبع آن در انتخاب مدیران و مسئولین زیرمجموعه نهادینه شود، و اصول مدیریتی بر اساس شایسته‌سالاری و بهره‌مندی از پتانسیل‌های نهفته پرسنل پایه‌گذاری شود.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.