البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۳/۰۷
X

امداد و نجات ۹۱ مصدوم در استان البرز/ ۵ پرواز اورژانس هوایی در یک روز

رئیس مرکز امداد اورژانس البرز از ۹۴ ماموریت اعزام اورژانس و امدادرسانی به ۹۱ مصدوم در روز گذشته خبر داد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، احمد مهدوی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به حوادث روز گذشته در استان البرز، اظهار داشت: جمعه دهم تیرماه، تکنسین های اورژانس استان البرز به ۹۴ ماموریت تصادفی اعزام شدند که از این تعداد، ۶۱ مورد حوادث شهری و ۳۳ مورد جاده ای بود.

وی با عنوان اینکه در این ماموریت ها، مجموعاً به ۹۱ مصدوم تصادفی امداد رسانی شد، گفت: در این بین ۱۳ نفر از اقدامات درمانی سرپایی تکنسین های فوریت های پزشکی اورژانس البرز در محل برخوردار شده و ۷۷ نفر پس از دریافت اقدامات اولیه درمانی برای طی ادامه روند درمان به مراکز درمانی سطح استان منتقل شدند.

رئیس مرکز اورژانس البرز با اشاره به مرگ یک نفر در این حادثه، تاکید کرد: آمار بالای تصادفات جاده ای در محور کرج_ چالوس حادث می شود.

وی ادامه داد: ماموریت های تصادفی روز جمعه در البرز، ۱۱ حادثه مربوط به محدوده جاده چالوس بود که با اعزام اورژانس البرز، امدادگران به ۳۵ حادثه دیده امدادرسانی کردند.

مهدوی با اشاره به ماموریت های پروازی اورژانس در روز گذشته گفت: در این روز تعطیل، بالگرد اورژانس هوایی استان، روز پرکاری داشت و با ۵ پرواز عملیاتی برای نجات جان مصدومان حادثه، اعزام و ۱۲ مصدوم بدحال امداد شدند.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.