البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
X

گره گشایی از موانع پروژه‌ای با ابعاد ملی/ پیشرفت فیزیکی بزرگراه شمالی به ۷۵ درصد رسیده است

سرپرست شهرداری کرج با بیان اینکه این دوره از مدیریت شهری اهتمام ویژه‌ای بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام دارد، توضیح داد: با تزریق اعتبار مناسب، بخشی از مشکلات این پروژه از تامین مطالبات پیمانکار تا خرید تجهیزات باقی مانده رفع می‌شود و چند قدم به بهره برداری از آن نزدیک می‌شویم.


به گزارش البرز نیوز از البرز، منوچهر غفاری در جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه بزرگراه شمالی اظهار کرد: پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصدی این پروژه نشان از عزم جدی برای تکمیل و بهره برداری از پروژه‌ای است که ابعاد ملی دارد.

وی با بیان اینکه این دوره از مدیریت شهری اهتمام ویژه‌ای بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام دارد، توضیح داد: با تزریق اعتبار مناسب، بخشی از مشکلات این پروژه از تامین مطالبات پیمانکار تا خرید تجهیزات باقی مانده رفع می‌شود و چند قدم به بهره برداری از آن نزدیک می‌شویم.

به گفته غفاری، رفع مشکلات ترافیکی، کاهش آلودگی هوا و صرفه جویی در مصرف سوخت بخشی از نتایج بهره برداری از این بزرگراه است.

وی ضمن قدردانی از اقداماتی که در گذشته برای تکمیل این بزرگراه صورت گرفته، گفت: در سفر اخیر ریاست جمهوری و اعضای هیئت دولت به استان البرز بر سهم ۵۰ درصدی وزارت راه برای تکمیل این پروژه تاکید شده است.

سرپرست شهرداری کرج با تاکید بر ضرورت برگزاری جلسات مستمر برای بررسی وضعیت به روز این پروژه افزود: بدون شک با تعامل و همکاری، موانع از میان برداشته می‌شود و در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از این پروژه خواهیم بود.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.