البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۸
X

توجه به مسائل رفاهی و بیمه تکمیلی، حداقل خدمت مدیریت شهری برای پرسنل آتش نشان است

رئیس شورای شهر کرج گفت: برای شورای شهر توجه و رسیدگی به امور رفاهی خانواده‌های پرسنل این سازمان در اولویت برنامه‌ها قرار دارد و بهره‌مندی از خدمات درمانی و بیمه تکمیلی ویژه برای کسانی که جانشان را برای نجات جان هم نوع خود به مخاطره می‌اندازند، حداقل خدمتی است که می‌توان انجام داد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، جواد چپردار در بازدید رئیس شورای شهر کرج و رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات درمانی این کلانشهر ضمن بازدید از ایستگاه‌های آتش‌نشانی با خانواده پرسنل پیش‌کسوت این نهاد با حضور فرمانده پایگاه بسیج و امنای مساجد محلی، دیدار کرد.

در این دیدار رئیس شورا ضمن رضایت از خدمات پرسنل سازمان آتش‌نشانی از خانواده این پرسنل نیز به دلبل مشایعت آنها در مأموریت‌های سازمانی و مدیریت‌های بحران از این همراهی قدردانی کرد.

وی افزود: برای شورای اسلامی شهر توجه و رسیدگی به امور رفاهی خانواده‌های پرسنل این سازمان در اولویت برنامه‌ها قرار دارد و بهره‌مندی از خدمات درمانی و بیمه تکمیلی ویژه برای کسانی که جانشان را برای نجات جان هم نوع خود به مخاطره می‌اندازند، شبانه‌روز آماده حضور در حوادث متعدد هستند، آرامش خود و خانواده را برای حفظ آرامش مردم این شهر در مواقعی ایثار می‌کنند، حداقل خدمتی است که می‌توان انجام داد.

این مسئول ادامه داد: مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی مطالعات ویژه‌ای در حوزه کلان‌شهرها و در جهت ارتقاء سازمانی، اصلاح اساسنامه و ساختار تشکیلاتی انجام داده که به‌زودی در جلسات هم‌اندیشی با مدیران سازمان به طرح مباحث مطروحه خواهیم پرداخت.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری کرج نیز گزارشی از فعالیت ایستگاه‌های آتش‌نشانی  و نیازهای رفاهی پرسنل این سازمان ارائه کرد.

محمد جمشیدی به‌سختی کار، کمبود تجهیزات، مشکلات نیروی انسانی و خدمات رفاهی اشاره کرد و از مأموریت‌های متعدد خارج از کلان‌شهر که در طول ادوار گذشته و جاری صورت پذیرفته گزارش داده و تأمین منابع مالی و نیروی انسانی را یادآور شد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.