البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
X

کافه‌های کارآفرینی در البرز توسعه پیدا می‌کند

با حمایت بخش‌های دولتی و خصوصی و شرکت نامداران ایده‌پرداز والای اندیشمند، سومین اجتماع مدیران و کارآفرینان و فعالان ایده‌های نوآورانه برای بهره گیری از فرصت های هم اندیشی در کافه کارآفرینی البرز و با هدف معرفی اشتغال و رفع موانع، برگزار می‌شود.


به گزارش البرز نیوز از البرز، به منظور رسیدن به اشتغال پایدار و ایجاد بسترهای خلاقانه در یک شبکه اجتماعی گسترده، متنوع و با کیفیت، بازیگران عرصه کارآفرینی در استان البرز، نشستی با صاحبان صنایع و مبدعان خلاقانه ایده و همچنین مشارکت پیشرانان صنعت و تکنولوژی در استان البرز، تشکیل خواهد شد.

این نشست با حمایت اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی البرز و همچنین به میزبانی اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان البرز، شرکت نامداران ایده‌پرداز والای اندیشمند، کافه نیوا یونیور، سومین رویداد کارآفرینی خود را روز چهارشنبه یکم تیر ساعت ۹ و نیم در کرج برگزار می کند.

توجه صنایع در هزاره سوم به فعالیت های دانش بنیان، رشد و توسعه شبکه فناورانه مجموعه های تولیدی در راستای بهبود اکوسیستم کارآفرینی در دنیا و تاثیرات مثبت آن در سرعت بخشیدن به حرکت چرخه های سالم اقتصادی و تاثیر مثبت بر وضعیت اجتماعی، اقتصادی ، تولید دانش و فرایندهای دانش محور در کشور بر استمرار اجرای چنین فعالیت هایی را ضرورت می بخشد.

پیش تر نیز در آبان ۱۴۰۰ این برنامه به میزبانی یک شرکت خصوصی با حضور ۱۵ کارآفرین برگزار شد که فرایند انتقال دانش، همفکری، هم اندیشی و رونق کارآفرینی برای صاحبان ایده های خلاق و مجموعه های دانش بنیان در این کافه کار آفرینی صورت گرفت.

صدور مجوز کافه های کارآفرینی توسط اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان البرز به علاقه مندان و فعالان ایده های خلاقانه و مجموعه‌های دانش‌بنیان با رویکرد شتابدهنده و فضای اشتراکی و با هدف ایجاد فضایی که امکان برقراری تعاملات بین کارآفرینان با یکدیگر و ارتباط مرکز مشاوره و شتاب دهنده با صاحبان ایده سرمایه‌گذاران فراخ شود در قالب شبکه های سیال بین افکار مختلف برای خلق نوآوری و همچنین تغییر در ساختار روابط نهاد دولتی و شکل گیری هویت اجتماعی مشترک حول محور توسعه کارآفرینی در کشور صورت می پذیرد.

متقاضیان می توانند برای بهره مندی از این خدمت جدید به این اداره کل مراجعه کنند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.