البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
X

ارائه مرخصی تشویقی به مددجویانی که گواهینامه قرآنی دارند

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: با برگزاری دوره های ترتیل، مسابقات و کلاس های قرآنی برای مددجویان ندامتگاه ها سعی داریم ضمن ارائه خدمات فرهنگی به این حوزه و اخذ گواهینامه، افراد از مرخصی تشویقی بهره مند شوند.


به گزارش البرز نیوز از البرز، جواد ملازاده با اشاره به وجود 4 ندامتگاه بزرگ کشور در استان البرز گفت: این مهم یکی از بزرگترین دل مشغولی های ما در حوزه فرهنگی است، البته نهادهای هم تراز فرهنگی همچون اوقاف، آموزش و پرورش و …  نیز در این زمینه احساس دغدغه مندی دارند.

رئیس امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه افرادی که در ندامتگاه ها حضور دارند جزو شهروندان به شمار می روند و نیازمند ارائه خدمات فرهنگی نیز هستند، گفت: در این خصوص کلاس های قرآنی، مسابقات، ترتیل و… برای این قشر از سوی تبلیغات اسلامی استان البرز برگزار شده است، که البته یکی دیگر از برنامه هایی که در این زمینه در دستورکار داریم ارائه و اجرای طرح های تبلیغی، ترویجی است که در این مورد اعطای گواهینامه رسمی و قانونی به مددکاران اعطا می شود.

وی بیان کرد: مددجویان با این گواهینامه ها می توانند در خصوص مرخصی برای خانواده ها اقدام کنند.این طرح با هدف تشویق مددکاران برای انجام فعالیت های قرآنی انجام می شود.

این مقام مسئول ضمن تأکید بر اعجاز آیات قرآنی و نقش آفرینی این معجزه الهی در زندگی روزمره، اظهار کرد: سعی داریم با این عمل ضمن تشویق مددجویان به سمت و سوی قرآنی، شرایط را برای اصلاح افراد تسهیل کنیم.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.