البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲
X

قرارگاه اجتماعی استان گام به گام به سوی توانمندسازی ۶۶ محله هدف حرکت می کند

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با خردجمعی و در سایه اتحاد و انسجام، گام به گام به سوی تحقق اهداف قرارگاه اجتماعی استان در راستای توانمندسازی ۶۶ محله آسیب پذیر استان می رویم.


به گزارش البرز نیوز، مجتبی عبداللهی در جلسه قرارگاه اجتماعی استان که روز پنجشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با بیان اینکه اهداف هفتگانه برای ۶۶ محله هدف این قرارگاه مشخص است، افزود: بر این اساس باید تمامی دستگاه ها و متولیان طبق برنامه ها اقدام کنند و گزارش دقیقی از این روند ارائه دهند.

وی ادامه داد: دست همکاری تمامی گروه های فعال اجتماعی همچون جهادگران و سازمان های مردم نهاد را به گرمی می فشاریم.

عبداللهی گفت: این قرارگاه برای مجموعه گروه های داوطلب، برنامه دارد چراکه اهداف گسترده ای داریم که در سایه خردجمعی و همکاری و اتحاد محقق می شود.

وی افزود: دستگاه های متولی باید گزارش جامعی از عملکرد خود در حوزه حمایت از خانواده های آسیب پذیر، فرزندآوری و خانواده های دارای فرزندهای چندقلو در استان ارائه دهند.

استاندار البرز با اشاره به ضرورت ساماندهی زباله ها در استان، گفت: باید تمرکز را از حلقه دره برداریم و البته اقدامی اساسی برای ساماندهی آن نیز در دستور کار داشته باشیم.

وی افزود: فرمانداران و شهرداران استان باید در راستای راه اندازی اردوگاه های ماده ۱۶ اقدام و نسبت به ساماندهی معتادان متجاهر اقدام کنند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.