البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۳
X

بدون تلاش مضاعف نمی توان پاسخگوی مشکلات مناطق کم برخوردار بود

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و منابع انسانی شورای شهر کرج اظهار داشت: باید با تلاش مضاعف بخشی از آلامِ ساکنان محلات کم برخوردار را از طریق توسعه فضای سبز، احداث بوستان، کارهای فرهنگی، رفع خرابی معابر کاهش داد.


به گزارش کرج امروز، عمار ایزدیار طی سخنانی در آیین افتتاحیه فاز نخست پارک خلج آباد که با حضور شهروندان، مدیران شهری و اصحاب رسانه اجرایی شد، گفت: امیدواریم تا پایان دورهِ کنونی که در خدمت همشهریانِ هستیم بتوانیم بخشی از آلامِ ساکنان محلات کم برخوردار را از طریق توسعه فضای سبز، احداث بوستان، کارهای فرهنگی، رفع خرابی معابر و… بکاهیم و آنها را از فراموشی خارج کنیم.

وی افزود: ما بنایِ کار جهادی داریم و اساساً بدون تلاش مضاعف نمی توان پاسخگوی این حجم از مشکلات و عقب ماندگی ها بود، واقعیت آن است که کرج صرفاً ویترین زیبایِ هسته مرکزی آن نیست بلکه در گوشه هایی از شهر، مثلِ همین محله ای که امروز در آن جمع شده ایم، آثاری از محرومیت هایی مشاهده می شود که حقیقتاً ایجاد شرمندگی می کند.

این مسئول ادامه داد: مفتخریم که سیاستِ محله محوری را دنبال می کنیم و ترددِ مسئولان شهری به کانون های جمعیتی کم برخوردار صرفاً محدود به ایام انتخابات نمی شود و باید گفت که بخش اعظمی از انرژی ۹ ماهه دوره کنونی مدیریت شهری در بخش ها و مناطقِ فراموش شده تخلیه شده و اقداماتِ بسیار خوبی برای تامین اولیه ها و حداقل های خدمات شهری را شامل می شود.

به گفته ایزدیار، فاز نخست کنارگذر مهرشهر، زیرگذر ماهان – آزادی، کلنگ زنی تفرجگاه عمومی حاشیه رودخانه، بلوار شهدای حسین آباد راه آهن، چندین پارک محله ای و پروژه های متنوع در کنارِ تولید و توزیع 82 هزار تن آسفالت و هزینه کرد ده ها میلیارد تومان برای توسعه فضای سبز و سرانه های رفاهی بخشی از خدمات و عملکرد دوره ششم مدیریت شهری است که متاسفانه برخی قضاوتِ خوبی درباره آن نداشتند.

وی با تاکید بر اینکه باید جهادِ تحریف را به جهادِ تبیین تغییر دهیم و اجازهِ پمپاژ یأس و ناامیدی در جامعه را به احدی ندهیم، گفت: گرچه نقدهایی وجود دارد لکن نمی توان بر اقداماتِ خوب صورت گرفته نیز چشم پوشی کرد.

 


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.