البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۱/۱۱/۱۳
X

افزایش تعامل تولید کنندگان با بانک توسعه تعاون در راستای ایجاد اشتغال پایدار

مدیر شعب استان البرز گفت: افزایش تعامل تولیدکنندگان ، بنگاه‌های اقتصادی و صنعتی با بانک توسعه تعاون، سبب افزایش توان رقابتی و تولیدی شرکتهای مستقر در استان و در نتیجه ایجاد اشتغال پایدار خواهد شد..


به گزارش البرز نیوز از البرز، علی غیاثی در حاشیه بازدید از چند شرکت تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی بهارستان و اشتهارد اظهار داشت: بانک توسعه تعاون یکی از بازوهای حمایتی دولت در زمینه حمایت از تولید و ایجاد اشتغال  پایدار است.

مدیر شعب استان همچنین با خاطرنشان کردن این مطلب  که، تعامل دو سویه و افزایش سطح همکاری های فی مابین بانک و شرکت های تولیدی و صنعتی سبب کاهش نگرانی صاحبان بنگاه‌های اقتصادی می شود، گفت: بر همین اساس صاحبان بنگاه های اقتصادی نسبت به تغییر شرایط بازار و رفع نیاز آنها به منابع مالی و سرمایه در گردش نگرانی نداشته و در مقابل  با انتقال منابع مالی این شرکت ها به بانک شاهد تقویت توان حمایتی بانک در این زمینه خواهیم بود.

غیاثی با اشاره به حضور همه جانبه و پر قدرت بانک توسعه تعاون در تمام عرصه های حمایتی و اقتصادی استان اعم از صنعت و تولید تا کشاورزی و اقشار آسیب پذیر نهادهای حمایتی تصریح کرد: سیاست و رسالت حمایتی بانک توسعه تعاون سبب حمایت همه جانبه و پر قدرت بانک از واحدهای صنعتی، تولیدی و اقتصادی و همچنین  ایجاد اشتغال پایدار در مناطق مختلف استان  شده است.

وی در ادامه  با تاکید این مطلب که، این مهم جز با تعامل دوسویه و متقابل شرکت ها و بنگاه‌های اقتصادی استان محقق نمی شود، اذعان داشت:  مجموعه مدیریت و همکاران بانک توسعه تعاون استان البرز، تمام توان خود را در جهت تحقق اهداف تعیین شده و ارتقاء سطح تولید و اشتغال استان به کار خواهد گرفت  تا  رسالت حمایتی بانک را نه در قالب شعار بلکه در عمل به اثبات رساند .

این مدیر در پایان ابراز امیدواری کرد که در آینده ای نزدیک  شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش عملکرد استان در زمینه تولید و اشتغال باشیم.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.