البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۱/۰۱
X

صدور ۱۴۹ فقره کارت هوشمند رانندگان و ناوگان در البرز

معاون حمل و نقل راهداری البرز گفت: ۱۴۹ فقره کارت هوشمند رانندگان و ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر از ابتدای سال تاکنون در استان البرز صادر شده است.


به گزارش البرز نیوز از البرز، میثم قدمی، گفت: از ابتدای سال تاکنون 135 فقره کارت هوشمند ویژه رانندگان و ناوگان باری و 14 فقره کارت هوشمند نیز مربوط به رانندگان و ناوگان بخش مسافری صادر شده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف اجرایی‌کردن کارت هوشمند، متمایزکردن رانندگان حرفه‌ای و غیرحرفه‌ای است، افزود: کارت هوشمند برای رانندگان ناوگان باری و مسافری به عنوان مدرک شناسایی و مجوز فعالیت رانندگان در بخش حمل ونقل جاده‌ای محسوب می‌شود.

قدمی یادآور شد: براساس دستورالعمل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در حال حاضر صدور کارت هوشمند رانندگان و ناوگان صرفا از طریق سامانه mojavez.ir و تمدید کارت هوشمند رانندگان از طریق smartcard.rmto.ir  صورت می‌گیرد.

معاون حمل و نقل راهداری البرز خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۱۲ هزار و ۳۴۹ نفر راننده باری و مسافری و همچنین ۱۵ هزار و ۹۵۰ دستگاه ناوگان باری و مسافری، در بخش حمل و نقل عمومی جاده‌ای تحت پوشش این اداره کل فعالیت می‌کنند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.