البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۰۱/۰۱
X

افتتاح بوستان آموزشِ ترافیک ، باغ خرمالو و پارک محله ای خلج آباد

شهردار کرج با بیان اینکه مدیریت شهری روزهای پُرکار و پُرتلاشی را پشت سر می گذارد، درباره سه پارک محله ای آموزش ترافیک، باغ خرمالو و خلج آباد که هفته آینده به بهره برداری خواهند رسید، توضیحاتی را ارائه داد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مصطفی سعیدی با اعلام افتتاح پروژه های عمرانی جدید در شهر کرج اظهار داشت: پیرو دیدار قبلی با سردار درویشی ریاست بنیاد تعاون ناجا برای مذاکره درباره تملک اراضی هلیکوپتری ایران برای آزادسازی مسیر احداث بزرگراه شمالی، سفر وی به استان البرز برگزار شد که طی نشستی با حضور استاندار البرز در این خصوص بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید مذاکرات تا حصول نتیجه ادامه یابد.

وی افزود: همچنین جمعه جاری طرح «جهادِ امید آفرینی» در خط ۴ حصار با مشارکت سپاه، جمعیت هلال احمر و چندین نهاد دیگر با هدف محله محوری و رسیدگی به مشکلات اولویت دار اجرایی می شود که امروز طی بازدیدی، اقدامات پیش بینی شده و نیازهای احصاء شده در حوزه های ترافیکی، خدماتی، عمرانی و… مورد رصد قرار گرفت.

شنبه، ۷ خرداد، افتتاح بوستان آموزشِ ترافیک به مساحت ۱۳ هزار مترمربع

این مسئول با تاکید بر اینکه مدیریت شهری کرج هفته پُرکار و پُرتحرکی را در پیش رو دارد، تصریح کرد: روز شنبه مورخ ۷ خرداد بوستانِ «آموزش ترافیک» (در منطقه ۷) در زمینی به مساحت ۱۳ هزار و ۲۰۰ مترمربع به بهره برداری می رسد که ارزش ریالی پروژه افزون بر صد میلیارد ریال برآورد می شود.

دوشنبه، ۹ خرداد، افتتاح بوستان باغ خرمالو با بیشترین نهال های مثمر

سعیدی با تاکید بر اینکه پروژه های آماده افتتاح محصول همدلی شهرداری و شورای شهر کرج است، از افتتاح بوستانِ باغ خرمالو به مساحت ۵ هزار و ۷۰۰ مترمربع در محله زینبیه (در منطقه ۲) در روز دوشنبه مورخ ۹ خرداد خبر داد و گفت که اکثرِ ۴ هزار نهال کاشته شده در این پارک مثمر هستند.

چهارشنبه، ۱۱ خرداد، افتتاح فاز اول پارک محله ای خلج آباد

شهردار کرج در پایان گفت: کاروانِ افتتاحیه های مدیریت شهری در روزِ چهارشنبه آینده به فاز اول پارک محله ای خلج آباد (در منطقه ۱۰) به مساحت ۳ هزار مترمربع می رسد که با امکانات و تجهیزات مناسب تقدیم شهروندان می گردد.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.