البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۱
X

احداث تقاطعات با هدف کاهش ترافیک گره گشایی از مشکلات شهری است

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اهمیت گشایش تقاطع غیرهمسطح ماهان در روان سازی ترافیک این کلانشهر گفت: تسهیل در رفت وآمد شهروندان مهمترین اولویت مدیریت شهری در مرکز استان است.


به گزارش البرز نیوز از البرز، حسین مهاجری در ارتباط با افتتاح تقاطع غیر همسطح بلوار ماهان آزادی کرج اظهار کرد: دسترسی آسان به شریان های ارتباطی یکی از موضوعات مهم شهرسازی است و بحث ترافیک و تردد باید به عنوان یک اولویت دنبال شود.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: تقاطع ماهان آزادی یکی از شریان های اصلی شهر در خیابان ماهان به صورت شرقی و غربی است که در طرح تفصیلی شهر کرج چند تقاطع به صورت شرقی غربی و شمالی و جنوبی داریم.

مهاجری افزود: با افتتاح تقاطع ماهان در سوم خرداد ماه جاری شاهد گشوده شدن یک گره ترافیکی در هسته مرکزی کرج خواهیم بود.

وی با اشاره به تاثیر این پروژه در تسهیل عبور و مرور مردم به سمت هسته مرکزی شهر بیان کرد: گشایش این پروژه موجب آسانی تردد شهروندان کرجی در بلوار ماهان خواهد شد.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر کرج بر سرعت بخشیدن به پیشرفت‌پروژه های عمرانی در نقاط مختلف شهر تاکید کرد و یادآور شد: امیدواریم فعالیت‌های مورد نیاز برای مردم به صورت ویژه دنبال شود تا بتوانیم رضایت مردمی را افزایش داده و شهر کرج را به جایگاه اصلی خود برسانیم.

به گفته مهاجری، در صدد هستیم به درستی به وظیفه قانونی خود عمل کرده و به دنبال آن هماهنگی و همکاری خوبی نیز در راستای رشد و توسعه شهر با شهرداری داشته باشیم.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.