البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۲۷
X

آمادگی بیست شرکت دانش بنیان برای استقرار در کارخانه نوآوری البرز

معاون تجاری سازی کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز، گفت: مقدمات امضای قرارداد با بیست شرکت دانش بنیان و فنآور برای استقرار در کارخانه نوآوری در حال انجام است و اولین گروه از این تیم های فناورانه ، فعالیت خود را در کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز آغاز کرده اند.


به گزارش البرز نیوز از البرز،‌ راضیه کریمی با اعلام اینکه آمادگی بیست شرکت دانش بنیان برای استقرار در کارخانه نوآوری البرز، اظهار داشت: در فاز اول کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز نزدیک به هشت هزار متر مربع آماده بهره  برداری شده و امکان استقرار  حدود ۵۰ شرکت دیگر  در قالب  گروه های فناور و نوآور در مجموعه فراهم شده  که  با استقرار شرکت های طرف قرارداد، ایجاد اشتغال دانش بنیان در سطح استان البرز، مورد توجه جدی قرار می گیرد.

وی افزود: اگر چه اولویت استقرار در این مجموعه، با شرکت‌های دانش بنیان و گروه‌هایی فعال در حوزه فناوری و نوآوری به ویژه در مسائل شهری مانند موضوعات زیست محیطی است اما امکان استقرار دیگر گروه ها و افراد فعال در دیگر زمینه‌ها نیز فراهم شده است.

معاون کارخانه نوآوری و صنایع خلاق البرز با اشاره به  ارائه تمام خدمات مورد نیاز شرکت های فعال در کارخانه در همین مکان با هدف جلوگیری از تردد های غیر ضرور به تهران و کرج افزود: رایزنی با برخی از مراکز اداری و دولتی، همچنین دیگر مراکز خدماتی مانند پیشخوان خدمات دولت  برای فعالیت در کارخانه نیز انجام شده که به زودی استقرار آنها نیز آغاز خواهد شد.

کریمی گفت: با هدف حمایت از طرح های نوین و کاربردی و سرعت بخشی به اجرای طرح‌های اشتغال زا، امکان استقرار برخی از فعالیت های خاص به شکل رایگان در فضای کارخانه را نیز فراهم شده است.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.