البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۳
X

البرز با مسائل متعددی در حوزه اجتماعی مواجه است/ماهیت ریش سفیدان و معتمدان در محله ها احیا شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: باید ماهیت ریش سفیدان و معتمدان محله ها احیا شود و از ظرفیت گروه های جهادی که اغلب جوانان فعال و خوش فکر هستند، بهره برداری کرد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، مجتبی عبداللهی در جلسه قرارگاه اجتماعی استان که روز پنجشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با اشاره به روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: اکنون نیز طبق فرمان بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی امام راحل (ره) باید بار دیگر فریاد عدالت خواهی و آزادی را سر دهیم و به دفاع از مردم مظلوم فلسطین اشغالی در راهپیمایی روز قدس شرکت کنیم.

وی ادامه داد: البرز که طبق بیانات مقام معظم رهبری، ایران کوچک لقب گرفته، یکپارچه و پرشور و همگرا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در این راهپیمایی ، وحدت و انسجام و ولایتمداری خود را به نمایش می گذارد.

عبداللهی با اشاره به اهداف مهم این قرارگاه، گفت: مسائل متعددی در حوزه اجتماعی استان وجود دارد که جزو موضوعات اولویت دار و با اهمیت البرز محسوب می شود از این رو باید با شکیبایی و سعه صدر به آنها بپردازیم.

وی افزود: در ابتدا باید طی بازدیدهای میدانی به دقت مسائل و دغدغه های مردم را در مناطق آسیب پذیر استان شناسایی کنیم و در قالب کارگروه های تخصصی برای حل آنها اقدام کنیم.

استاندار البرز گفت: باید ماهیت ریش سفیدان و معتمدان محله ها احیا شود و از ظرفیت گروه های جهادی که اغلب جوانان فعال و خوش فکر هستند، بهره برداری کرد.

وی افزود: ضرورت دارد که کمپ های ماده ۱۵ استان مورد نظارت های جدی قرار گیرند و در روند فعالیت آنها بازنگری شود.

عبداللهی گفت: آب منطقه ای استان باید در راس مسئولان مربوطه بویژه شهرداران، نسبت به ساماندهی نهر سیاه جوی در تمامی نقاط استان اقدام جدی کند.

وی افزود: ساماندهی وضعیت آب شرب در برخی مناطق حاشیه نشین و آسیب پذیر استان باید در اسرع وقت صورت گیرد.

استاندار البرز گفت: باید مردم را در امور و مصوبات این قرارگاه دخیل کنیم و از ظرفیت های عمومی جهت پیشبرد امور استفاده کنیم.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.