البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۴
X

پیام مدیرکل کار استان البرز به مناسبت هفته پژوهش و فناوری

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز با صدور پیامی فرا رسیدن هفته پژوهش را به تمامی اندیشمندان، پژوهشگران و فناوران استان تبریک گفت.


به گزارش البرز نیوز از البرز، حسین فلاح نژاد با صدور پیامی فرا رسیدن هفته  پژوهش را به تمامی اندیشمندان، پژوهشگران و فناوران استان تبریک گفت.

متن پیام وی بدین شرح است :

“پژوهش یکی از مهمترین الزامات و نیازها برای نیل به پیشرفت و توسعه همه‌جانبه یک کشور است، شاخص ارزشمندی که منجر به دانایی و توانایی جامعه، تولید اشتغال و ثروت، دستیابی به رفاه و امنیت اجتماعی و در نهایت استقلال، خودکفایی واقتدار جامعه شده تا زمینه‌ساز آینده‌ای درخشان برای آن کشور باشد.

بی‌شک دستاوردهای بی شمار در بخش های تولید و صنعت و فناوری در حوزه پژوهش، تحقیقات و فناوری مرهون همت والای پژوهشگران است و هفته پژوهش فرصتی مغتنم برای معرفی دستاوردهای این عزیزان و تقدیر از تلاش‌های ارزنده آنان در عرصه پژوهش و فناوری است.

امروز ایران اسلامی با اتکا به پیشرفت‌های علمی مبتنی بر کار پژوهشی متخصصان ، دانشمندان و دانش پژوهان جوان و متعهد خود توانسته است تا در عرصه های متعددی به الگویی مناسب در بین کشورهای منطقه و جهان اسلام در زمینه پـژوهش و تحقیق تبدیل شود، حمایت و پشتیبانی از پژوهشگران، اولویت بندی پژوهش های انجام شده در راستای نیازهای توسعه ای کشور از نکاتی است که می تواند ما را به اهدافمان در توسعه فعالیت های پژوهشی نزدیک کند.  

در این راستا وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به عنوان بزرگترین وزارتخانه اجتماعی کشور با جامعه هدف متنوع اقدامات چشمگیری در حوزه پژوهش با موضوعات اشتغال و بازارکار، تنظیم روابط کار، کارشایسته، تعاون، توانمندسازی سرمایه انسانی، گسترش امور فرهنگی، رفاه و معیشت، رونق تولید و اقتصاد انجام داده است و به منظور مدیریت این مجموعه بزرگ در کشور و رفع مشکلات جامعه هدف همواره از ظرفیت پژوهش ونتایج کاربردی آن در سیاست گذاری ها و اجرای برنامه های کاربردی خود بهره برده است.

اینجانب فرارسیدن هفته پژوهش و فن آوری را به پژوهشگران و اندیشمندان و فن آوران گرانقدر در عرصه های مختلف علمی و تحقیقاتی استان نخبه پروز البرز تبریک وتهنیت گفته  و از پیشگاه احدیت می خواهم با تابش نور دانش، آگاهی و هدایت همیشگی خود، دل ها و اندیشه های ما را به هم نزدیک و در ساختن و آبادانی ایران عزیز اسلامی واعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نقش موثری ایفا کنیم.”


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.