البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: 2022/06/28
X

پایش دمای نهادهای دولتی البرز از مرز ۱۰ هزار مورد گذشت

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز، گفت: با برنامه ریزی های به عمل آمده از ابتدای آذرماه امسال تاکنون بیش از ۱۰ هزار مورد پایش دمای ادارات و نهادهای دولتی در استان البرز انجام شده است.


به گزارش البرز نیوز از البرز، سیدرضا غفاریان با اشاره به دستورالعمل پایش مصرف گاز ادارات و نهادهای دولتی از سوی شرکت ملی گاز ایران، اظهار داشت: با همت و تلاش همکاران از ابتدای آذرماه امسال تاکنون بیش از ۱۰ هزار مورد بازرسی از اماکن و نهادهای دولتی و پایش دما به ثبت رسیده است.

وی افزود: طی ۱۰ هزار و ۵۸ مورد بازدید انجام شده تعداد ۴۰۳ مورد اخطار به ثبت رسیده که تذکرات لازم در خصوص رعایت الگوی مصرف به این سازمان ها داده شده است ، و در این میان ۱۱۴ مورد منجر به قطع نیز شده است .

غفاریان در خصوص مدیریت مصرف گاز در سازمان‌ها و ادارات استان بیان کرد: این نهادها می توانند با استفاده از وسایل گازسوز استاندارد با برچسب انرژی A و B ، رعایت دمای آسایش ۱۸ و ۲۱ درجه در محیط کار ، خاموش کردن وسایل گرمایشی در روزهای تعطیل ، روشن کردن وسایل گرمایشی یک ساعت پیش از شروع کار و خاموش کردن آن یک ساعت قبل از پایان وقت اداری و انجام بازرسی مستمر عایق بندی موتورخانه ها تا حد زیادی در مصرف گاز صرفه جویی کنند.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز با اشاره به اهمیت موضوع پایش و بررسی دمای نهادهای دولتی در راستای رعایت الگوی مصرف گاز طبیعی، تصریح کرد: مهمترین هدف از اجرای این طرح، نهادینه‌سازی فرهنگ مصرف ایمن و درست گاز طبیعی در بخش‌های مختلف جامعه است.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.