البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: 2022/07/01
X

وضعیت کارخانه های متروکه قدیمی مستقر در منطقه ۹ پیگیری شد

نایب رئیس شورای شهر کرج از برگزاری جلسه ای به منظور بررسی و پیگیری ،تعیین و تکلیف کارخانه های جهان چیت،پتروسعید،گونی بافی و بازگشایی خیابان لاله۱۱ در منطقه ۹ خبر داد.


به گزارش البرز نیوز از البرز، علیرضا رحیمی در جلسه پیگیری املاک کارخانه جهان چیت، روغن و موتور پتروسعید، کارخانه گونی بافی قدیم و بازگشایی لاله ۱۱ که با حضور خسرو سرحدی مدیر کل املاک، احمدی پرگو معاون شهرسازی، خدابنده لو مدیر کل درآمد شهرداری کرج، آرش یگانی شهردار منطقه ۹ و جمعی از معاونان منطقه برگزار شد با اشاره به توافقات اولیه صورت گرفته با بنیاد مستضعفان در خصوص زمین کارخانه جهان چیت گفت: در حال حاضر موضوع، برای عملیاتی شدن توافق، در دستور کار شورا و شهرداری قرار گرفته است.

ناظر شورا در منطقه ۹ شهرداری کرج همچنین به پیگیری زمین کارخانه گونی بافی اشاره و بیان کرد: در این مورد، درخواست بنیاد جانبازان جهت صدور پروانه رسیده و مقرر شده منطقه ۹، طی توافقنامه ای پیگیری و لایحه آن را جهت بررسی و تصویب به شورای شهر ارسال کند.

نماینده مردم در ششمین دوره از شورای اسلامی در ادامه از تعیین و تکلیف  توافق صورت گرفته کارخانه روغن موتور پترو سعید با شهرداری یاد کرد و با بیان اینکه طبق لایحه ارسالی به شورا در این خصوص، اصلاحاتی در توافقنامه فی ما بین صورت گرفت و این لایحه در صحن علنی شورا تصویب شد.

بازگشایی لاله۱۱ دیگر موضوع مطرح شده در این جلسه بود که نایب رئیس شورای شهر کرج به آن اشاره کرد و گفت:شهرداری منطقه پیگیر تعیین و تکلیف و بازگشایی آن بودند در این خصوص نیز با نماینده مالکان مذاکره و مقرر شد که مالکان پیشنهاد های شهرداری جهت توافق را بررسی کرده و نتیجه را به شهرداری منطقه ۹ اعلام کنند.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.