البرز نیوز

البرز نیوز

آخرین اخبار استان البرز و شهر کرج
امروز: 2022/07/01
X

ورود بیش از ۸ میلیون خودرو به استان البرز

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: از ابتدای دی‌ماه سال جاری تاکنون، هشت میلیون و 842 هزار و 171 خودرو وارد استان البرز شده است.


به گزارش البرز نیوز از البرز، علی شادفر اظهار کرد: براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۵۲ دستگاه ترددشمار فعال در محورهای مواصلاتی البرز از ابتدای دی‌ماه سال جاری تاکنون هشت میلیون و 842 هزار و 171 تردد ورودی به محورهای مواصلاتی البرز ثبت شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 22 درصد افزایش داشته است.

وی در ادامه با اشاره به افزایش ۲۱.۶ درصدی تردد خودروهای خروجی از استان گفت: در این بازه زمانی ۹ میلیون و ۴۶۲ هزار و ۱۱۸ تردد خروجی وسایل نقلیه از استان ثبت شده است.

این مسئول با بیان اینکه در این مدت سرعت متوسط وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی البرز افزایش ۱.۸ درصدی نسبت به مدت مشابه داشته است، افزود: سرعت متوسط وسایل نقلیه در این بازه زمانی ۷۲.۱ کیلومتر در ساعت بوده است.

شادفر همچنین به افزایش سرعت غیرمجاز وسایل نقلیه اشاره کرد و گفت: در این مدت سرعت غیرمجاز وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان ۱.۳ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.


انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

طراحی و اجرا : کرج وب
هر گونه کپی برداری از طرح قالب یا مطالب پیگرد قانونی خواهد داشت ، کلیه حقوق این وب سایت متعلق به البرز نیوز است.